Експертна оцінка квартир


У цій статті описуються особливості проведення оцінки майна різних видів при оформленні права на спадщину.

Детальніше...

Інтер'єр ванної з керамічною плиткою


Для оформлення ванної кімнати, в усі часи, самим затребуваним матеріалом була і є керамічна плитка. Довговічність, краса і простота догляду - це основні причини популярності цього виду обробки інтер'єру.

Детальніше...

Як вибрати меблі для ванної кімнати


Що допомагає нам розслабитися після важкого трудового дня? У рейтингу кращих способів розслаблення одне з перших місць займає відпочинок у ванній кімнаті. Гаряча ванна, ефірні масла у воді, плаваючі свічки, приємна легка музика. Все це допомагає забути про важкому дні і проблемах. Однак ідеальна обстановка може бути зруйнована некрасивою меблями. І щоб все було відмінно і красиво, потрібно лише правильно підібрати меблі для ванної кімнати.

Детальніше...

Рольставні: краса і захист

Цікава альтернатива звичайним жалюзі - рольставні. Рольставні або як їх ще називають ролети, являють собою різновид жалюзі, що втілюють охоронні та захисні функції, виконані, як правило, з пластика або металу.

Детальніше...

Встановлюємо натяжну стелю

Звичайно ж, практично всі майстри, які займаються монтажем натяжних стель, не рекомендують встановлювати їх самостійно. Оскільки, в такій справі важлива, на їхню думку, і кваліфікація, і наявність досвіду в даній сфері, і вміння закуповувати якісні матеріали. У таких рекомендаціях є частка істини, однак змонтувати натяжна стеля своїми руками цілком реально. Головне педантично слідувати інструкції і дотримувати акуратність. Тому, якщо ви дійсно вирішили встановлювати натяжна стеля самостійно, то складіть план дій, кілька разів перевірте точність вимірювань і приступайте до роботи. При наявності певної спритності рук і терпіння, натяжна стеля ви зможете встановити максимально якісно.

Детальніше...

Дочірні категорії

  • 1