Рольставні: краса і захист

Цікава альтернатива звичайним жалюзі - рольставні. Рольставні або як їх ще називають ролети, являють собою різновид жалюзі, що втілюють охоронні та захисні функції, виконані, як правило, з пластика або металу.

 

Відмітна їх особливість від інших пристосувань для вікон не, скільки краса і декор, скільки безпосередньо захист приміщення. При всьому при цьому вони дійсно красиво і стильно виглядають, представлені широкій асортиментній лінійкою, практичні в подальшому використанні та догляді.

Рольставні з пластика і з металу мають ряд принципових відмінностей. Пластикові рольставні недорогі і практичні, захищають простір кімнати від сонячних променів, пилу і зовнішнього впливу, вони просто і зручні в застосуванні, мають високий ступінь теплоізоляції, але захисна функція їх не дуже висока.

Металеві сталеві рольставні застосовуються не тільки на вікнах, але і в гаражах, є сучасним потужним аналогом решітки. Із зовнішнього боку вони покриваються полімерною фарбою, адаптованої до погодних умов. Широко прийнято застосування таких рольставен серед юридичних осіб для захисту невеликих комерційних об'єктів типу наметів і міні-маркетів.

На ринку асортимент рольставен представлений значно ширше лінійки основних моделей. До них відносяться перфоровані вбудовані рольставні, сантехнічні рольставні, вбудовані рулонні, на двері, для меблів та багато інших.

Перед вибором тієї чи іншої моделі визначитеся, яку мету ви ставите перед собою, набуваючи рольставні, відштовхуючись від цієї інформації можна зробити правильний, виважений вибір.

Рольставні являють собою систему таких елементів: захисне полотно, що складається з об'єднаних смужок, механізм, за яким рухається полотно, механізм управління та його елементи. Механізм управління ролетами буває різний, виділяють наступні варіанти: дистанційний, ручний, змішаний.

Після того як ви вибрали рольставні можна переходити безпосередньо до їх закупівлі та встановлення. Необхідно звернути увагу на ряд нюансів: ролетти повинні бути не тільки якісно зроблені, але і правильно встановлені. Існує два основних способи монтажу. Вбудований монтаж увазі приховану установку і планується на етапі ремонту або зведення приміщення. Накладний монтаж зустрічається найчастіше. Рольставні можуть бути встановлені як в процесі ремонту, так і за фактом його завершення.

  • 1