Як вибрати меблі для ванної кімнати


Що допомагає нам розслабитися після важкого трудового дня? У рейтингу кращих способів розслаблення одне з перших місць займає відпочинок у ванній кімнаті. Гаряча ванна, ефірні масла у воді, плаваючі свічки, приємна легка музика. Все це допомагає забути про важкому дні і проблемах. Однак ідеальна обстановка може бути зруйнована некрасивою меблями. І щоб все було відмінно і красиво, потрібно лише правильно підібрати меблі для ванної кімнати.

З урахуванням того, що рідко можна побачити просторі великі ванні кімнати, головна вимога, що пред'являється до меблів - її компактність. Всі предмети повинні бути красивими, якісними і, звичайно, функціональними. Вибрати вітчизняну чи зарубіжну меблі? У багатьох досі сильний стереотип про те, що тільки імпортні предмети інтер'єру можуть бути якісними і довговічними. Насправді, російські меблі зараз мало чим поступається зарубіжним аналогам.

У стандартний набір для ванної зазвичай входять тумба з раковиною, додаткова тумба, шафа або пенал, а також дзеркало. Іноді, якщо розміри приміщення дозволяють, власники квартири купують навісні шафки. У них зручно зберігати необхідну у ванній дрібниця, складати рушника тощо

Але перш ніж віддавати гроші за меблі, перевірте її якість. Потрібно переконатися в тому, що фарба лежить рівно, немає патьоків на поверхні меблів. Обов'язково зверніть увагу на фурнітуру. Якщо вона зроблена їх хромованого металу, можна розраховувати на те що прослужить ручки, ніжки і петлі довго. Пластмасова фурнітура з хромуванням або позолотою швидко втратить свій привабливий зовнішній вигляд. Щоб цього не сталося, завжди купуйте меблі тільки перевірених компаній. Наприклад, це може бути мебель для ванной комнаты Gorenje або інша престижна торгова марка.

Також потрібно перевірити стан раковини. Вона повинна комплектуватися тумбою, але це необов'язково. Подивіться, чи немає на поверхні раковини відколів або вм'ятин. Якщо помітите щось подібне, сміливо відмовляйтеся від покупки. Також варто перевіряти раковину на слух. Приємний дзвін «говорить» про якість виробу, а глухий підтверджує одне - на поверхні цієї раковини точно десь є тріщини, які ви просто не помітили.

Завжди не соромтеся просити сертифікати та інші документи, що підтверджують якість продукції. Так, ви зможете уникнути багатьох проблем, а продавці точно запропонують вам сучасну і надійну меблі для ванної кімнати.

  • 1