Інтер'єр ванної з керамічною плиткою


Для оформлення ванної кімнати, в усі часи, самим затребуваним матеріалом була і є керамічна плитка. Довговічність, краса і простота догляду - це основні причини популярності цього виду обробки інтер'єру.

Сучасна керамічна плитка не тільки міцна, але і не боїться вологи і хімічних речовин, які застосовують для прибирання приміщень. Вона не втрачає свій колір і зберігає гарний зовнішній вигляд довгі роки. Міняти її доведеться, тільки тоді, коли ви захочете повністю змінити дизайн квартири.

Також для ванної чудово підійде мозаика, яку можна виконати в дуже оригінальному стилі на будь-який смак!

Незважаючи на те, що вітчизняні виробники випускають досить якісну плитку, багато покупців звертаються до виробників кераміки Італії та Іспанії. Особлива якість глини і багатовіковий досвід заслужено дає їм право вважатися лідерами у виробництві керамічної плитки.

За допомогою плитки, можна створити затишок і неповторний стиль, екзотичну витонченість і навіть ефект тривимірного простору. Приміщення, оформлені цією плиткою можна знайти в будь-якій частині світу.

Багатий вибір кольорів, різноманітність відтінків і розмірів дає можливість створювати інтер'єр на будь-яку тематику, і поєднувати фактури і кольору обмежені, тільки польотом вашої фантазії.

Стійкість до механічних пошкоджень, також є однією з важливих характеристик цієї плитки. Використовуючи цю плитку, можна не боятися упустити важкий предмет. Завдяки цим характеристикам, керамічна плитка fap ispira, заслужено користується великою популярністю не тільки в Євросоюзі, але і в Україні.

  • 1