Як вибрати обідній стіл у вітальню?

Обідні столи - основа вітальні і кухні. Цей предмет меблів шанували і шанують у багатьох культурах.

 

За столом люди збираються веселими компаніями, діляться радощами, переживають за близьких і просто мріють. Давайте спробуємо розібратися, як вибрати кухонні столи, щоб в цій кімнаті завжди було затишно і комфортно.

Розмір столу відіграє величезне значення

Вибираючи стіл у вітальню, варто розуміти, що він буде виконувати не роль прикраси, а використовуватися за призначенням. За ним повинна міститися вся сім'я і всім повинно бути зручно. Центрів повинна залишатися вільною, щоб там можна було розмістити столові прилади і поставити вазу з квітами.

Що стосується довжини, то тут варто відштовхуватися від розмірів вітальні. Якщо кімната велика, то можна набути величезний стіл. У маленькій вітальні варто поставити невеликий стіл.

Як розмістити стіл?

Простора вітальня і кухня - мрія господині. У таку кімнату можна поставити меблі, яку хочеться і не обмежувати себе. Не варто забувати про розміщення інших меблів. Наприклад, не потрібно ліпити стіл впритул до шафи. Його краще поставити із іншої сторони або біля вікна. Однак, багато господинь вважають, що стіл повинен стояти посередині кімнати.

При розміщенні столу варто звернути увагу на:

  1. форму;
  2. розмір;
  3. наявність інших предметів меблів.

Якщо кімната має середній розмір, то варто звернути увагу на круглий стіл. Відсутність кутів дозволяє розширити простір і переміщатися буде набагато зручніше. До того ж, за круглим або овальним столом поміщається значно більше людей, ніж за квадратним.

У маленькій вітальні відмінно виглядатиме саме круглий стіл. Щоб візуально розширити простір, варто придбати стіл зі скляною стільницею.

Не варто забувати і про стиль. Стіл - центр кімнати і від його стильової спрямованості буде прямо залежати стиль приміщення. Найпопулярнішими вважаються моделі з каменю і деревини. Вони відмінно вписуються в будь-який інтер'єр і займають своє гідне місце.

Що стосується скляних моделей, то вони також відмінно вписуються в будь-який інтер'єр. Він буде прекрасним доповненням загальної композиції в стилі хай-тек, а в класичному стилі стане центральною фігурою. За ним можна приймати гостей і просто почитати ввечері.

Якщо перевага була віддана сучасних напрямків, то варто звернути увагу на пластик або метал.

Столи-трансформери в інтер'єрі

Трансформери увійшли в моду давно, просто не всі дизайнери звертають на них увагу. Якщо кухня маленька, то краще варіанту не знайти. Після прийому їжі стіл можна зібрати і звільнити простір, якого так не вистачає.

Розкладаються моделі - це стара добра класика. Напевно, у більшості з нас такі столи збереглися і були перевезені на дачу. А ось столи, оснащені механізмом викочування - новинка, яка заслуговує на увагу. Але і тут є деякі нюанси. Далеко не всі забезпечені додатковою стільницею. І це незручно. У разі, якщо нагрянуть небажані гості, доведеться шукати додатковий стіл, щоб всіх розсадити.

Поради експертів, які допоможуть вибрати ідеальний стіл

Фахівці радять уважно підходити до цього питання і звертати увагу на численні критерії. Наприклад, не всі скляні столи хороші. Виглядають вони шикарно, але скло - крихкий і холодний матеріал. За таким столом довго не просидиш.

Якщо кімната невелика, то варто задуматися про столи-трансформери. Він відмінно впишеться в інтер'єр і дозволить економити простір. Варіантів столів-трансформерів багато і всі вони гарні по-своєму. Потрібно підбирати той варіант, який підходить найбільше і не псує інтер'єр.

  • 1