Як побудувати каркасний будинок

Каркасний будинок - доступна конструкція, яку можна побудувати своїми руками за досить короткий термін. Простота монтажу привертає все більше і більше потенційних споживачів, тому питання: «Як побудувати каркасний будинок?» Став настільки актуальним, що в даній статті, ви знайдете всі хвилюючі відповіді.

Детальніше...

Які бувають міжкімнатні двері

Залежно від того, яким чином відбувається рух дверного полотна, розрізняють чотири типи конструкції.

Детальніше...

Гнучка черепиця - від простого до найоригінальнішого даху

Гнучка черепиця - це найбільш передовий і сучасний вид покрівлі, так як є неймовірно практичним і зручним у монтажі матеріалом. Мабуть, жодна сучасна покрівля не зможе зрівнятися кількістю переваг з м'якою покрівлею, її величезним переліком споживчих показників, а що найважливіше при досить невеликій ціні.

Детальніше...

Світлодіодні світильники на стелю для дому

Оригінальне підсвічування здатне перетворити інтер'єр зі звичайного в дизайнерський, і найпростіший спосіб домогтися такого ефекту - використовувати в будинку світлодіодні світильники.

Детальніше...

Барні стільці: конструкція і тонкощі вибору

Барні стільці давно перекочували з кафе і пабів в міські квартири, ставши елементом домашнього інтер'єру. Вони часто бувають стильними і красивими, але рідко виявляються зручними. Справа в тому, що це, мабуть, єдиний різновид стільців, конструкція яких не має в своєму розпорядженні до тривалого і комфортному відпочинку. Вузьке сидіння, незручна низька спинка (або її повна відсутність), висота ніжок від 80 см і більше - все елементи барного стільця задумані так, щоб відвідувачі, які не засиджуючи за стійкою, швидко випивали свої коктейлі і звільняли місце для наступних клієнтів. Барні стільці для громадських закладів і домашнього використання мають деякі конструктивні відмінності, проте не всі про це знають. Тому тема нашої сьогоднішньої статті - це барні стільці: конструкція і тонкощі вибору.

Детальніше...

  • 1