Економія на світловому обладнанні

М'яке і одночасно яскраве світло, яке генерує підлогова лампа - світлодіодний торшер, утворює комфортну і зручну робочу обстановку як в офісі, так і в домашніх умовах. Світлодіодні композиції вирізняються стильним та ультрасучасним дизайном. Крім того, важливою причиною придбання та встановлення світлодіодних світильників є те, що вони дуже економічні і довговічні в повсякденній експлуатації.

 

«Живе» декоративне вуличне підсвічування

Це сучасне обладнання має високий споживчий попит, так як освітлення світлодіодними прожекторами, які застосовуються в декоративному архітектурному і ландшафтному освітленні, дуже красиво.

Мальовничий і надзвичайно цікавий в світлодіодному оформленні заворожливий «музичний фонтан», в якому зміна музичного твору супроводжується мальовничими кольоровими променевими переливами.

Практична економія і романтичний декор

Світлодіоди легко монтуються і вписуються як в найвишуканіший і «сміливий» інтер'єр, так і в оснащення класичного «спокійного» наповнення приміщення, створюючи затишну і інтимну атмосферу. Мініатюрні джерела світла допомагають істотно економити на витратах електроенергії, що дуже швидко окупає їх, досить високу, ціну. Виробники випускають дизайнерські серії світильників, корпусу і абажури яких виконані як з традиційних, так з новітніх прогресивних матеріалів:

  • скло;
  • тканини;
  • металу;
  • дерева;
  • пластика.

Додатковий комфорт

Підлогові світлодіодні торшери в цілях економії і індивідуальної світло-сприйнятливості, технологічно забезпечуються диммерами - системою регулювання сили світла. Ця додаткова функція дуже зручна і корисна, оскільки практичне застосування цього обладнання показало, що рівень освітленості приміщення повинен багаторазово і, досить часто, мінятися по необхідності. Такий прийом доречний в ресторанах, кафе і піцеріях, де рівень освітленості залу для відвідувачів залежить від часу доби.

Багатофункціональні світлодіоди

Освітлення світлодіодними прожекторами, в основному використовується поза приміщеннями, для організації оригінальної вуличного підсвічування, які розрізняються по функціоналу:

  1. архітектурні прожектори;
  2. що заливають прожектори;
  3. вузькопромінні прожектори.

Варто відзначити, що покупці, які планують придбання світлодіодного обладнання, повинні чітко визначитися із загальною доцільністю монтажу світлодіодів і стильових вимог інтер'єру або ландшафту.

  • 1