Декоративні 3D панелі - нове життя для ваших стін

Сучасні декоративні стінові панелі - це інноваційний оздоблювальний матеріал, який відрізняється оригінальним дизайном і має безліч переваг в порівнянні з більш традиційними варіантами, використовуваними для оздоблення стін.

Вони зможуть оживити стіни приміщення і зробити інтер'єр актуальним, стильним і неповторним.

 

Стінові панелі об'ємної фактури - це відмінна альтернатива поклейке шпалер і фарбування стін. Це оптимальний варіант у випадку нерівних поверхонь, оскільки він не вимагає попереднього ідеального вирівнювання. Це дозволяє заощадити час при проведенні ремонтних робіт, та й економія коштів також виходить цілком відчутна.

Основні переваги 3D панелей для стін

Широкий асортимент дизайнерських ідей і колірних рішень. Стилізація під кладку каменів, всілякі хвилеподібні мотиви, різноманітні геометричні форми - виробники пропонують величезний вибір варіантів дизайну, тому панелі 3d купити можна для інтер'єрів, оформлених практично в будь-якому стилі.

Екологічність. При виготовленні використовують екологічно чисті матеріали. Вони абсолютно безпечні і можуть бути встановлені в будь-яких приміщеннях.

Декоративна функція. Можливість приховати не тільки незначні вади і нерівності стін, але також і комунікації, комп'ютерні мережі та інші дрібниці, які здатні спростити і навіть зіпсувати зовнішній вигляд приміщення.

Універсальність. Об'ємні і рельєфні конструкції чудово підійдуть для оформлення будь-яких житлових кімнат (віталень, їдалень, спалень, дитячих), а також для приміщень комерційного призначення (торгових залів, кафе, клубів, ресторанів, кінотеатрів і офісів).

Хороша звукоізоляція.

Простота і швидкість монтажу. Для установки даних елементів декору не потрібно якихось особливих умінь і спеціальних інструментів. Справитися з цим завданням зможе навіть непрофесіонал.

Зручність використання. Подібні вироби не вимагають спеціального догляду. Вони практичні і відрізняються простотою в експлуатації.

Якщо ви ще не визначилися, який обробці стін віддати перевагу, але при цьому хочете отримати сучасний і оригінальний інтер'єр, стінові ЗD панелі - оптимальний варіант. Використовуючи їх, ви зможете втілити практично будь-які дизайнерські ідеї й самі сміливі рішення, що дозволить зробити оформлення кімнати не тільки модним, але й на 100% унікальним.

  • 1