Види насосів

Насос для води - це техніка, яка повинна бути у кожного власника заміського будинку. Такі пристрої потрібні для того щоб забезпечити повноцінне водопостачання. Їх також використовують для каналізаційних і опалювальних систем. Насоси бувають різними і класифікуються вони в залежності від певних цілей.

 

До найбільш затребуваних відносяться наступні варіанти:

Поверхневі насоси

Застосовують такі моделі для грунтової і колодязної води, а також для води з водойм. Вода гойдається за принципом всмоктування. Як правило, встановлюються в саду, в коморах. Максимально допустимий забір води може відбуватися з глибини 6-8 метрів. Наприклад, хороша модель насос Агідель, характеристики якої ви можете переглянути за посиланням.

В інструкції, що додається цей параметр перевищений (10 м). Для даних моделей насосів мінімальний показник глибини практично відсутня. Знаходження поверхневих насосів під відкритим сонцем може привести до перегріву техніки. Насоси такого типу відрізняються невеликою вагою і компактністю. Основна їхня перевага - це зручність у використанні.

Занурювальні насоси

Встановлюють таку техніку для забору води з колодязів, свердловин і природних водойм. Назва «занурені» говорить про те, що функціонують вони в самій воді. Глибина, з якої насос може качати воду, часом перевищує навіть 100 метрів. Але мінімальною глибиною є 1 метр, інакше пристрій втягне в себе пісок з дна джерела, в результаті чого неминучі проблеми з технікою.

Погружные насосы водолей не потребують встановлення, вони не займають велику площу на території і працюють в тихому режимі. Якщо виникає необхідність в обслуговуванні або ремонті, власник насоса може зіткнутися з деякими незручностями, так як погружной насос необхідно буде отримати з місця занурення.

Свердловинні насоси

Моделі такого плану справляються з викачуванням води з глибоких і вузьких свердловин. Виконані у формі циліндра. Діаметр пристрою підбирається відповідно до діаметра застосованого свердловини, в яку він буде опускатися. Важливо щоб діаметр насоса не перевищував розмір свердловини.

Свердловинні насоси характеризуються більшою глибиною забору, на відміну від колодязних, проте вони поступаються останнім в продуктивності і є дорогими.

  • 1