Охорона будівельних майданчиків та об'єктів

На перший погляд може здатися, що охорона будівельного об'єкта або площадки - нескладне заняття, яке під силу кожному. Однак це зовсім не так, адже якісно і сумлінно виконати свої обов'язки можуть тільки професіонали, які спеціалізуються на виконанні даного роду охоронних послуг.

У чому ж полягають головні труднощі, які перешкоджають виконанню роботи непідготовленому охоронцю-самоучці?

Як відомо, будівельний майданчик чи інший будівельний об'єкт, найчастіше, є великою територію, практично не освітлену в нічний час доби. І не можна не погодитися з тим, що майно, яке перебуває на території будівельного майданчика - спецтехніка, устаткування, дорогі матеріали, інструменти, викликають підвищений інтерес у злочинців і несуть велику матеріальну цінність для власників.

До речі, вас може зацікавити професійна охранная фирма в Харькове, послуги якої ви можете замовити на сайті oxrana-kharkov.com вже сьогодні!

Що потрібно знати для охорони будівельного об'єкту

Вирішивши найняти працівників, що спеціалізуються на цілодобову охорону будівельних майданчиків та об'єктів, необхідно скласти їх приблизний портрет. Отже, людина, якій буде довірено охорону, повинна бути не тільки фізично сильною і витривалою, але, і зобов'язаний мати деякі якості, властиві детективові - він повинен бути розумний , проникливий і оперативний. Не секрет, що багато крадіжок на об'єктах здійснюються підготовленими особами, що мають доступ до всієї необхідної інформації. Так ось, первинне завдання охоронця - обчислення потенційних злочинців і їх знешкодження.

Важливо пам'ятати, що оплата праці охоронця не йде в порівняння з можливими сумами збитків, які можуть завдати власнику об'єкта зловмисники.

Специфіка охоронної служби

Отже, охоронець, який здійснює наглядову діяльність на будівельному об'єкті, повинен володіти необхідною ліцензією і мати професійну підготовку. Також він зобов'язаний вести облік всіх товарних і матеріальних цінностей на об'єкті і забезпечувати їх збереження. Найкращим рішенням для власника об'єкта буде організація контрольно-пропускного режиму на об'єкті, що значно допоможе охороні виконувати свої обов'язки.

Також важливо і те, що при замовленні професійних охоронних послуг, у власника будівельного майданчика з'являється гарантована підтримка з боку всього охоронного підприємства, моментально реагує на будь-які сигнали тривоги з місця знаходження об'єкта.

  • 1