Рожеві світлодіодні стрічки

Оформлення інтер'єрів та екстер'єрів за допомогою світлодіодної стрічки з кожним роком набуває все більшої популярності. Класичним рішенням є продукція, що виділяють білий або жовте світло. Вона використовується при реалізації типових інтер'єрних проектів. Якщо ж необхідно візуальне виділення будь-якої зони, можна вдатися до використання стрічки іншого кольору, наприклад, рожевого.

 

В яких випадках буде актуальним придбання такої стрічки?

Безумовно, політ фантазії дизайнерів, які використовують для отримання незвичайних ефектів стрічку зі світлодіодами, необмежений. Однак найчастіше в магазини світлодіодного освітлення з питань придбання светодиодных лент рожевого світіння звертаються в таких випадках:

  • оформлення дитячої кімнати - маленькій принцесі напевно сподобається, що у вечірній час доби її палац перетворюється і набуває рожевих відтінків, а крім цього ви можете купить настольные лампы за вигідними цінами.
  • акцентування зони житлового приміщення - яскраве підсвічування може бути розміщена за карнизом, при створенні ширяючого стелі або для незвичайного оформлення місця установки основного джерела світла (окантовка навколо люстри)
  • дизайн вивісок - однієї з першочергових завдань рекламних конструкцій є привернення уваги потенційних покупців, клієнтів, світлодіодні стрічки рожевого світіння істотно спрощують досягнення цієї мети, оскільки помітні здалеку.

Також зазначений вид продукції використовується для створення незвичайного освітлення в місцях відпочинку і розваг, оформлення залів для проведення урочистостей. Таке широке поширення, здавалося б, не зовсім стандартної продукції обумовлює високий попит на стрічку рожевого світіння серед роздрібних і оптових покупців. Крім такої стрічки, популярним також є встраиваемый точечный светильник.

Переваги світлодіодних стрічок

До основних плюсів стрічок зі світлодіодами (в тому числі і рожевого світіння) можна віднести:

  • економічність - споживання електроенергії мінімально, показники істотно нижче тих, які досягаються при використанні інших джерел світла;
  • простота установки - полягає в гнучкості стрічки, що дозволяє розміщувати її навіть у важкодоступних місцях, а також відсутності складності в схемах включення і управлінні;
  • довговічність - термін служби світлодіодної стрічки тривалий, експлуатаційний ресурс в середньому становить близько 50 тисяч годин.
  • 1