Кутові і вбудовані шафи-купе. Що вибрати?

Дуже зручний і функціональний вид шаф - купе, міцно зайняли свою нішу в наших квартирах і офісах. За ті пару десятків років, що вони з'явилися на нашому меблевому ринку, стали абсолютно очевидні їх переваги та можливості. Тепер навіть дивно, як це ми без них обходилися весь час, відкриваючи широкі дверцята шифоньєрів, для чого часом доводилося відсувати столи або стільці. Для малогабаритних квартир цей вид меблів просто незамінний.

 

Основні вигоди шафи-купе такі:

  • непомітність;
  • мінімум простору;
  • велика ємність;
  • функціональність;
  • варіативність оформлення фасаду.

Це меблі, яку можна втиснути в незручний кут, нішу, приховати нерівності стін і інші недоліки будівництва, створити новий сучасний дизайн, підкреслити вишуканість свого будинку. Таке функціональне розмаїтість пояснюється видами шаф купе, які можуть бути:

  • лінійними;
  • вбудованими;
  • кутовими;
  • радіальними.

Кожен вид по-своєму гарний і може бути виконаний в бюджетному або більш дорогому варіанті.

Конструктивна особливість цих меблів в тому, що її можна побудувати з одних дверей, спираючись на стіни, підлогу і стелю кімнати, що значно скорочує витрати на матеріал. Лінійні шафи-купе, як зрозуміло з назви, розташовані уздовж стіни, дверцята, а розсувний механізм займає близько 15 см в ширину по всій довжині. Кутовий ж може складатися з двох профілів, розташованих кутом, при цьому дверцята не заважають один одному відкриватися. Варіант, зручний для невеликих витягнутих кімнат, невикористовуваних глухих кутів, прихожих з багатьма виступами. Вбудована шафа закриває собою нішу або відсікає частину кімнати, дублюючи стіну.

До речі, на сторінці http://season-hoztorg.com.ua/dom-sad-ogorod/sredstva-zashchity/plashchi-dozhdeviki/ ви можете придбати плащі-дощовики за найприємнішими цінами вже зараз!

Про радіальному шафі слід сказати окремо, оскільки це своєрідний різновид. Фасад являє дугу або плавну хвилю, по якій ковзають незалежні один від одного дверцята. Будувати такий шафа не просто, необхідні точні розрахунки, якісний спеціальний розсувний механізм. Його вартість досить значна, але виглядає чудово, перетворюючи звичайну кімнату в стильну, вишукану вітальню, їдальню. Красива оздоблення фасаду склом, шпоном дерева благородних порід, шкірою надає виробу і всій оселі солідності, говорить про заможність господарів.

Внутрішній простір можна оформити за власним бажанням і розумінням, влаштувати там полки або штанги для одягу, маленьку гардеробну або комору. Існує безліч пропозицій з приводу внутрішнього облаштування - придумані спеціальні опускають штанги-пантографи, здвоєні сітчасті скриньки, шухляди різного розміру - все це для зручності користування додатковим обсягом шафи-купе, яке простягається від підлоги до стелі.

  • 1