Купуємо кутовий диван - зручність і практичність за доступною ціною

Кутові дивани є особливим видом м'яких меблів. Вони більш практичні і комфортні, ніж звичні ліжка або дивани. А функціонал, що виконується ними, практично аналогічний, а привабливість в інтер'єрі квартири вище.

 

Історія виникнення

Вперше кутові дивани винайшли в середині минулого століття в Америці і відразу ж були визнані символом авангарду і прогресу. Вони кинули виклик традиційної класики. Власне за значний затишок і екстравагантність така м'які меблі, що нагадує літеру «Г», не вийшла з моди.

Наші дні

Сучасні кутові дивани виступають наступниками своїх початкових попередників, які так радували жителів США. Але все-таки завдяки новітнім технологіям і передового підходу до їх виготовлення, кутові дивани в наш час характеризуються гарним дизайном і широким діапазоном виконуваних функцій. Вони виглядають сміливо і стильно.

Відмінна м'які меблі від виробника пропонується компанією http://takhta.kz/ru/page1895/. Продукція виробляється з найкращих матеріалів, а ціна нижча, ніж у посередників. Проте, це не означає, що виробник прагне створювати тільки дорогі моделі. Сьогодні цілком можливо купити кутовий диван чудової якості за доступну ціну. При виробництві кутових диванів фахівці прагнуть зробити все, щоб споживачі отримували справжню насолоду при експлуатації.

Вибираємо кутовий диван

Такі меблі не тільки створює затишок в приміщенні, але і дозволяє добре відпочити після напруженого трудового дня. Кутові дивани розрізняються за своїми формами і габаритами - право- і лівосторонні вони можуть виглядати у вигляді літери «Г» або «П», складатися з декількох складових або бути єдиною конструкцією. Багато моделей мають вбудовані столики.

Перед покупкою кутового дивана слід вибрати правильно його розмір, матеріал оббивки, забарвлення, щоб такий виріб гармонійно вписалося в інтер'єр. Якщо ви збираєтеся дуже часто складати і розкладати - приділіть особливу увагу механізму. Важливо, щоб він був здатний витримати велике навантаження.

  • 1