Металеві стелажі - основне складське устаткування

По пунктах розповідаємо про те, чому використовувати металеві стелажі на складі вигідніше, ніж штабелі.

 

Кожен з цих об'єктів (металеві стелажі і штабелі) має право бути основним в складському товарообороті, однак, використання того чи іншого обладнання несе за собою певні витрати. Обговоримо їх в цій статті.

Мінуси використання штабелів

У штабелях товар знаходиться навалом, тобто складує хаотично.

Логічним висновком з першого пункту є те, що в цьому хаосі складно знайти необхідний товар, і часу на пошук і збір замовлення клієнта витрачається величезна кількість.

Знову ж через постійне безладдя частина товару може бути загублена, зіпсована і розбита. Все це несе за собою додаткові фінансові втрати для власника складу.

Складські площі використовуються неефективно, оскільки товар знаходиться на підлозі і не завжди є можливість розмістити його в кілька рядів.

Плюси використання штабелів

Мабуть, єдиною перевагою використання штабелів є їх невисока вартість. Однак, для зберігання одного і того ж обсягу товару площа складу з використанням штабелів повинна бути більше площі складу з металевими стелажами.

Причина тут зрозуміла - складські площі зі штабелями використовуються неефективно. Власник такого складу в результаті програє на постійних платежах - орендній платі більшої площі.

Зверніть увагу, що якісне складское оборудование ви можете придбати на сайті stelajspb.ru за найвигіднішими цінами.

Переваги металевих стелажів перед штабелем

  • У металевих стелажах товар зберігається в осередках, утворених вертикальними балками і горизонтальними полками (bin). Зберігання товару структуровано, пошук простий і швидкий.
  • Доступ до товару на металевих стелажах з осередками зручний. На складі з металевими стелажами можуть бути встановлені широкі прольоти для роботи вантажної техніки.
  • Металеві стелажі є збірно-розбірними, тобто якщо в якомусь місці стелаж вже не потрібен, його можна розібрати і перемістити в інше.
  • На вертикальні балки стелажа можна встановити етикетки для WMS зі шріхкодамі осередків і товарів, партій товарів, і іншими атрибутами. Все це спрощує і прискорює пошук необхідного товару.
  • Металеві стелажі витримують більше навантаження, для полиць без підсилювачів максимальної є навантаження 100 кг, з підсилювачами - до 300.
  • 1