Переваги відпочинку на Сейшелах

Сейшельські острови іноді називають «кокосовим раєм». Звідки з'явилася ця назва, достеменно невідомо, але однозначно можна стверджувати тільки одне: відпочинок на Сейшелах, безперечно, заслуговує найпильнішої уваги будь-якого туриста.

 

Для цього є кілька важливих причин:

Сейшельські острови знаходяться в тому ж часовому поясі, що і середня смуга. Отже, вам не доведеться терпіти незручності, пов'язані зі зміною часу.

Клімат тут рівний і м'який, адже острова знаходяться трохи південніше екватора в Індійському океані. Близькість до екватора і океанічне розташування роблять свою справу, значно пом'якшуючи жаркий тропічний клімат.

Природа щедро обдарувала Сейшельські острови кокосами, скелями і черепахами. Побачити все це на власні очі варто кожному.

Якими б не були ваші уподобання у відпочинку, ви обов'язково зможете провести відпустку відповідно до них.

Тури на Сейшели

Відпочинок на Сейшелах схожий на їх клімат: такий же рівний і без крайнощів. Тут немає ніяких серйозних обмежень в сфері релігії, культури, законодавства або клімату. Втім, і нестримної вседозволеності тут теж немає. Скрізь дотримується принцип золотої середини.

Відпочинок на Сейшелах не можна назвати сімейним, він більше підійде компаніям дорослих людей. Любителям світського відпочинку, можливо, буде трохи нудно на цих островах: незважаючи на те, що тут досить багато ресторанів, нічне життя у них не дуже активне.

Чи не найбільш важливе питання у сучасних туристів стосується цін на тури на Сейшели, готелі, авіаквитки. Відповідь очевидна: тури сюди можна назвати дешевими. Вони швидше дорогі. Знайти путівку за зниженими цінами можна, але це досить велика рідкість. Виняток становлять гарячі тури на Сейшели, хоча і вони теж зустрічаються досить рідко.

Відпочинок на Сейшелах завжди потрапляв в категорію елітного, тому набагато більше гарячих турів відпочиваючих цікавлять тури індивідуальні. Сьогодні дуже популярним стає такий тип відпочинку, який можна назвати VIP. ВІП-сервіс сьогодні - вельми перспективний напрям у туризмі. Проте, купувати такі тури на Сейшели слід тільки у солідних перевірених туроператорів, які гарантовано надають своїм клієнтам відмінний сервіс за доступними цінами.

Відпочинок на Сейшелах можна охарактеризувати як спокійний, розмірений, комфортний і безтурботний. Ті, хто ніколи не був раніше за кордоном, навряд чи оцінять всю красу відпустки в цій країні. Зате ті туристи, які побували вже в багатьох країнах і мають солідним багажем туристичного досвіду, відразу ж зрозуміють переваги відпочинку саме на цих островах.

  • 1