Які пластикові вікна найякісніші?

Вирішивши придбати пластикові вікна для квартири. Будинки, офісу або якогось іншого приміщення, все, зрозуміло, намагаються придбати найякісніші. Сьогодні вони представлені на ринку у великому асортименті від різних виробників, ціновий діапазон теж широкий. Як же вибрати найякісніші вікна?

 

На що звертати увагу при виборі вікна?

Вибираючи пластикове вікно, обов'язково потрібно звернути увагу на:

  • фірму-виробника
  • профіль
  • тип виробництва
  • вартість
  • технічні характеристики

Фірма виробник

Це один з головних гарантів якості пластикового вікна. Потрібно вибрати надійну фірму, наприклад, таку, як ess-okna.ru, сайт якої розташований здесь. Краще, щоб це був не ІП, а саме фірма. А саме виробництво має бути не цеховим, а заводським. Компанія, в якій планується купити вікна, повинна бути з хорошою репутацією, і працювати успішно на ринку як мінімум кілька років, щоб бути в ній упевненим.

Профіль

Існує безліч різновидів профілів. В інтернеті можна знайти рейтинги кращих профілів. Хоча всі вони якісні, екологічно безпечні. Просто одні більше підходять, наприклад, для суворих північних регіонів, а інші - для більш м'якого клімату, де зими не такі холодні. Також слід враховувати і тип будівлі, для якого вони купуються.

Тип виробництва

Як вказувалося вже вище, тип виробництва може бути цеховим або заводським. Перевагу краще віддавати вікнам, виробленим на заводі. Вони коштуватимуть трохи дорожче, але різниця не колосальна, і максимум, становить 10-15%. Заводське виробництво - це додаткова гарантія якості вікна, тому що там весь процес автоматизований, все виконує обладнання, участь людини мінімально, шлюбів практично немає. А в цеху процес контролюється людиною, тому не завжди готова продукція може бути якісною, відповідати всім вимогам.

Вартість

Гарне вікно ніколи не буде коштувати копійки. Це не означає, що вони моторошно дорогі. Просто, потрібно дивитися на середні розцінки на ринку. Якісно вікно не буде дешевше, ніж середня ринкова ціна, але і занадто дорого теж коштувати не буде.

Технічні характеристики

До них можна віднести ширину і колір профілю, тип фурнітури, товщину склопакета, наявність підвіконня й відливу, інших декоративних елементів і не тільки.

  • 1