Переваги довгострокової оренди квартири

Орендує або «знімає» сьогодні квартири досить велика кількість людей самих різних вікових груп. Існує ринок оренди всюди, де є попит на оренду житлової нерухомості. Особлива активність ринку нерухомості в оренду спостерігається у великих містах, таких, як, наприклад, Кропивницький.

Якщо вам цікава довгострокова оренда квартир в Кропивницькому, то ви можете перейти на сайт kirovograd.mesto.ua, на портале якого в каталозі пропозицій якого зможете підібрати найоптимальніший варіант. Слід зауважити, девелоперська компанія, що управляє сайтом пропонує свої послуги і по підбору варіантів за необхідними параметрами, до речі, має вона і пропозиції по оренді комерційної нерухомості.

Довгострокова оренда квартири: про переваги

Примітно, але в існуючих економічних реаліях на ринку житлової нерухомості, снять квартиру в Кропивницком сьогодні значно вигідніше, ніж купувати її у власність. Більш того, довготривала оренда є економічно вигідною справою в порівнянні з іпотечним кредитуванням, ставки якого здаються несправедливо завищеними.

Вибираючи квартиру на тривалий термін, а довгостроковою орендою вважається договір, укладений на термін від півроку, не забудьте поцікавитися у власника, можливістю проведення ремонту, а також умов його виконання та оплати матеріалів і послуг професіоналів. Крім того, не забудьте уточнити за чий рахунок будуть проводитися роботи з аварійного ремонту, наприклад, із заміни сантехнічних приладів.

Вирішивши, що квартира вам підходить, не поспішайте підписувати договір довгострокової оренди, оскільки його необхідно спочатку детально вивчити, бажано, разом з вашим юристом, або з фахівцем з сторонньої юридичної компанії.

Оскільки, в обраній квартирі вам доведеться жити, як мінімум шість місяців, розпитайте у власника про своїх потенційних сусідів по під'їзду і сходового майданчика.

Крім того, розглядаючи довгострокову оренду квартири ніколи не економте на послугах професіоналів, тобто пошуком квартири безпечніше і надійніше займатися з агентством нерухомості.

  • 1