Стильні дивани: модульні і кутові

Хочете зробити інтер'єр свій кімнати унікальним, пропонуємо розглянути такий предмет меблів як модульні дивани. Вперше про них стало відомо ще на початку 70 х років, але з кожним роком, модульні конструкції ставали дедалі популярнішими, і це неспроста, адже вони мають масу достоїнств і переваг. Перш за все, слід відзначити той факт, такий вид дивана нагадує собою конструктор, всі бо, він складається з декількох секцій, які можна міняти місцями, облаштовуючи інтер'єр на свій смак. Завдяки модульних диванів можна раціонально використовувати кожен квадратний метр житлової площі. Крім того, даний предмет меблів має велику кількість місць, а деякі моделі диванів можуть при необхідності трансформуватися в зручне ліжко.

Хотілося б акцентувати увагу на тому, що модульні дивани бувають двох видів:

  • незакріплені
  • секційні

Якщо говорити про секційному варіанті, то тут все блоки з'єднуються один з одним. Тому замовнику, доведеться розповісти, яким саме він бачить свій диван, який буде спинка, підлокітники, сидіння. Потім на меблевій фабриці буде зібраний диван з урахуванням всіх вимог і побажань замовника. Що стосується незакріплених модульних конструкцій, в цьому випадку блоки можна міняти самостійно, як тільки вам захочеться щось змінити в інтер'єрі кімнати або офісу.

Особливості та переваги кутового дивана

М'які угловые диваны можна по праву вважати універсальним варіантом, так як вони однаково гармонійно виглядають як в просторих апартаментах, так і в малогабаритних приміщеннях. Такий предмет меблів гарний ще й тим, що завдяки його Г-подібній формі його можна встановити в саму незатребувану частина кімнати - в кут, не всі прямые диваны можна розмістити таким же чином. Тим самим звільняється місце, де можна розмістити, інші меблі: м'який пуф, журнальний столик і т. д. Деякі моделі кутових диванів мають розкладні механізми і оснащені нішами для постільних речей.

Підведемо підсумок:

  • Кутовий диван зможе замінити повноцінне ліжко
  • Стильний, практичний, функціональний
  • Гармонійно впишеться в інтер'єр і стане справжньою окрасою кімнати
  • За допомогою кутової конструкції можна розділити приміщення на певні зони

Підходьте до вибору м'яких меблів з розумом і відповідально, тоді ви зможете купить диван, який прослужить довгі роки і збереже свій первозданний вигляд.

  • 1