Як вибрати меблі з масиву?

Сьогодні в світі править тренди екологічності, користі і натуральності. Все більше людей звертають увагу на меблі з масиву. І якщо ви вже відмовилися від ідеї переробленої або пластикових меблів, то ця стаття для вас!

Ми розповімо на що потрібно звертати увагу і які підводні камені можуть бути.

Що впливає на вартість?

На ціну стільця, стола, комода або будь-який інший меблів з масиву впливає порода дерева, якість деревини, популярність бренду і складність доставки. Важливо, щоб дерев'яний щит був без тріщин, прошарків і сучків. Якісний матеріал можна отримати двома способами: склеїти кілька тонких пластин - такий щит називають зрощений, або отримати його з цільної деревини. Белорусская мебель из массива, за останньою технологією, обійдеться вам трохи дорожче, але і прослужить на 20-30 років довше.

Як вибрати деревину і породу дерева?

Почати потрібно з визначення цілей, для яких вам потрібна ця меблі. Які функції вона буде виконувати? Яке навантаження їй належить витримувати? В яких умовах вона буде знаходиться?

Відповіді на всі ці питання впливають на вибір породи дерева і деревини.

Наприклад, з таких твердих порід дерева, як дуб, бук, тис, граб або ясен виходить найдовговічніша меблі. Зазвичай, з них створюють ліжка, дивани, стільці і вбудовані шафи-купе. Тверда деревина акації, тиса, фісташки дерева має ще й вражаючою еластичністю. Такі меблі з масиву відмінно більше підходить для вишуканих різьблених виробів.

Якщо ви вибираєте породу дерева для декоративних елементів, то краще зупиниться на таких м'яких породах, як вільха, вишня або тополя. Вони легко піддаються обробці, що дозволяє створювати форми будь-якої складності.

Як обрати колір?

Важливим аспектом при виборі меблів з натурального дерева є колір і візерунки. Все залежить, знову ж таки, від мети застосування - спальня, передпокій, їдальня або робочий кабінет. Наприклад, сосна відмінно впишеться в інтер'єр спальні. Завдяки світлим тонам, вона наповнить кімнату приємним теплом і створить потрібну атмосферу. А ось дуб і бук - породи темно-коричневого кольору, відмінно впишуться в інтер'єр вітальні.

Після вибору породи за кольором, необхідно подумати про візерунках і орнаменті. Ви можете запропонувати свої ідеї або можна взяти класичні варіанти. Їх дуже багато. Хитромудрі візерунки підкреслять витонченість інтер'єру власника, а однорідна структура і коричневий відтінок червоного дерева прекрасно підійдуть для робочого кабінету. Темно-червоні відтінки таких порід високо цінуються дизайнерами, так як добре підходять для створення преміальної меблів і музичних інструментів.

  • 1