Вибір світильника: деякі особливості

Освітленість в будинку повинна відповідати конкретним вимогам. Тільки в цьому випадку можна розраховувати на комфортний і практичний інтер'єр. Декоратори застосовують дуже різні джерела освітлення.

 

Світильники на світлодіодах мають ряд плюсів. Плюс до цього, вони доступні практично скрізь. Все, що залишається підібрати власнику житлової площі, так це забарвлення освітлення і його інтенсивність (потужність). Варто сказати що кабелі в освітлювальних приладах займають основну функцію, тому поставтеся до цього фактору серйозно.

Передові технології в освітленні приміщень

Багато дизайнерів люблять застосовувати в інтер'єрі чимале число джерел освітлення внаслідок того що різні їх конфігурації до такої міри що не впізнають можуть поміняти інтер'єр.

На сьогоднішній день чималою популярністю користуються софтбокси. Вони монтуються тільки на стелях і поширюють безпечний, м'який для очей світло. Дуже часто такі джерела освітлення застосовуються в приміщенні ванною.

Гостьових також найкраще використовувати освітлення комбінованого типу. Кожен дизайнер з упевненістю скаже, що за допомогою різного освітлення можна розділити приміщення. І зовсім необов'язково ставити велику кількість перегородок.

Світлодіодні прилади освітлення відповідають всім необхідним умовам. Завдяки цьому вони так дуже швидко охопили першість на ринку.

Перед тим як вибрати LED світильник, потрібно дивитися першочергово на виробника. Сьогодні довіру отримали одночасно кілька виробників, серед них американський cree, німецький osram і японський nichia.

Зверніть увагу, що з часом ви можете також модернізувати LED світильники, адже це набагато швидше та вигідніше, ніж купляти нові.

Ще одним основним параметром вважається блок живлення, а конкретніше його потужність. Досконало блок повинен мати потужність 0,9, але допустимі і великі значення. А ось якщо на ньому вказана низька потужність, то йому не можна довіряти і купувати освітлювальний прилад не рекомендується.

Що з приводу форми, то підбирати LED світильник необхідно виходячи зі своїх переваг і потреб. Але не забувайте, що поверхня світильника повинна бути добре захищена від проникнення пилу і вологи. В основному, в якості шару для захисту застосовується скло загартоване, завдяки цьому при придбанні також необхідно звернути увагу і на якість і світлопроникність покриття.

  • 1