Вибираємо вхідні двері в квартиру

Безсумнівно, вхідні двері квартири можуть багато розповісти про їх господаря, адже це візитна картка вашої оселі. Вибираючи вхідні двері, ви повинні відповісти на питання, яким вимогам вона повинна задовольняти? Безперечно, основне її призначення - забезпечення безпеки. Непогано було б, якби вона погано пропускала шум. А також слід продумати розмір проходу, щоб через отвір можна було пронести великогабаритну меблі.

 

Але це тільки пару загальних правил при покупці вхідних дверей. Також варто приділити особливу увагу на фірму - виробник. Бажано, щоб вона була перевірена ким-небудь з ваших близьких або знайомих, щоб ви могла послухати позитивні і негативні відгуки. Або можна вивчити інформацію в інтернеті, також почитавши відгуки про різних і фірмах і вибравши ту, що підходить вам. Плюсом інтернету є не тільки можливість придбання нових знань про виробників, а й те, що в цій здатної мережі можна придбати товари за нижчою вартістю, ніж в звичайних роздрібних магазинах. Купуючи двері в інтернеті, ви економите не тільки свої гроші, а й час, адже не потрібно витрачати його на поїздки по різних магазинах.

Основні правила при виборі вхідних дверей:

Бажано вибрати двері з такого матеріалу як сталь, тоді установленные двери будуть вас тільки радувати. Їх конструкція повинна бути досить міцною. Такі двері не піддаються подряпинам, зломам, ударам. У них може бути багато додаткових плюсів, таких, як кулестійкість, додаткове бронювання і т.д.

Зверніть увагу на те, що сталеві двері складаються з двох листів. Зазвичай їх ширина не менше 1,5 міліметра. Біля дверей повинні бути спеціальні ребра жорсткості. Це захищає її від зломів.

Зверніть увагу на петлі. Якщо ви боїтеся зломів, недостатньо мати прості петлі, що йдуть в комплекті з дверима. Подбайте про те, щоб фірма, що надає дані послуги, встановила вам протизнімні штирі. Завдяки ним, при спробі зірвати петлі, самі двері зняти буде неможливо.

Таким чином, видно, що існує багато правил при покупці вхідних дверей. Крім всіх перерахованих, варто додати, що на двері не потрібно економити. А також довірте її установку професіоналам. Компанія - виробник обов'язково повинна дати гарантію на кілька років.

  • 1