Барбекю з цегли забезпечить смачною їжею і прикрасить ділянку

Їжа, приготована на вогні на свіжому повітрі, завжди буде мати неповторний аромат і неперевершений смак. Власники заміських будинків можуть побалувати себе стравами «з димком» незалежно від погоди. Потрібно лише подбати про барбекю, причому краще, якщо це буде цегляна споруда.

Переваги:

• Їжа, приготована під відкритим небом, завжди має неповторний смак і аромат.

• Вогонь в цегляному барбекю можна розвести незалежно від погоди.

• Цегла утримує тепло, відрізняється пожаробезопасностью, що робить його безпечним у використанні.

• Цегляна барбекю - універсальна конструкція. Вона може використовуватися і в якості барбекю, і як коптильні.

• Барбекю з цегли відрізняється простою у догляді.

• Барбекю з цегли прикрашають садову ділянку.

Зверніть увагу, що садовые барбекю купить на сайті mysad.org за найвигіднішою ціною вже сьогодні.

Особливості

Цегляна барбекю - капітальне будова. Для нього відводиться особливе місце, бажано поруч з альтанкою, щоб була можливість насолоджуватися стравами прямо з вогню. Щоб готувати в будь-яку погоду, барбекю з цегли мають дах, яка захищає від дощу. Звичайно, купити металевий мангал і простіше, і дешевше, але якщо завдання полягає в тому, щоб готувати смачну і різноманітну їжу на вогні, то барбекю з цегли просто немає рівних. До того ж металевий мангал легко іржавіє, прогорає, деформується, не дозволяє готувати в будь-яку погоду.

Де встановити вуличне барбекю з цегли?

Потрібно заздалегідь визначитися з місцем розташування цегельного барбекю. Бажано, щоб будова розташовувалося поруч із зоною відпочинку, але при цьому на видаленні від будинку для забезпечення пожежної безпеки. Піч повинна розташовуватися таким чином, щоб пориви вітру або не приносили дим в житлові приміщення.

Важливо також враховувати розташування дерев і рослин, адже вони живі і не дуже люблять надмірний жар. Крім того, беріть до уваги садові споруди, особливо зроблені з дерева або інших легкозаймистих матеріалів. Забезпечте також комфортний доступ до вуличного барбекю - доріжки бажано вимостити плиткою, щоб до будови був доступ в будь-який час року.

  • 1