Особливості сходів з граніту

Якщо запитати у будь-якого геолога, який природний матеріал вважається найпоширенішим з цікавими властивостями, обов'язково дадуть відповідь, що це граніт. Йому навіть дали статус - візитна картка Землі.

 

Для людей цей матеріал привніс міцність, практичність, незвичайну розмальовку природної краси. Згідно, археологічним розкопкам, виявлено, що властивості граніту не змінилися досі.

На сьогодні граніт став популярним матеріалом. Ним оформляють фасади будівель, проте більшу частину займають сход з цього природного каменю. Причому виконують їх в різній колірній гамі, яка гармонійно поєднується із загальним інтер'єром.

Загальна картина всього будинку, іноді, за рахунок сходів з граніту, стає, як би його візитною карткою. Тому, вибираючи сходи, ставитися слід до цього з усією відповідальністю.

Особливості матеріалу

Оскільки граніт є чисто природним матеріалом і, згідно, з історичними даними, з нього робили сходи здавна. Установка таких сходів не передбачається тільки зовні, а так само і всередині приміщення. Щільність матеріалу настільки має високу ступінь, що, практично, не підлягає механічним пошкодженням.

Слід віднести такий факт гранітних сходів, що вони проходять ряд обробок, наприклад, шліфування, а після неї термічну обробку, що робить щаблі не слизькими, за рахунок чого знижується ризик травматизму.

Купити гранітні сходи можна різних колірних категорій. Сьогодні затребуваним вважається коричневий і чорний кольори. Хоча величезна палітра кольорів присутня для сходів з граніту, їх налічується близько п'ятнадцяти відтінків.

Гранітні сходи обробляються різними способами. Сходи, які проходять полірувальні процеси, як правило, встановлюють в приміщеннях. А ось ступені, що проходять термічну обробку, більше застосовуються на вулиці, так як вони після даної обробки виходять шорсткими. Цей варіант забезпечує безпеку під час дощу і снігу.

Гранітні сходи підрозділяються на:

  • накладні
  • мультифактурні
  • цільні.

Слід зазначити, що цільні вироби мають товщину в двадцять сантиметрів. Всі вироби, виконані з граніту, прикрасять, принесуть задоволення, а головне даний природний матеріал завжди залишиться затребуваним, завдяки своїй міцності і практичності.

  • 1