Плитка на стіну у ванну кімнату

Ринок обробних матеріалів пропонує таку велику кількість видів і забарвлень керамічної плитки, що покупцеві буває дуже важко вирішити, що ж вибрати.

Керамічна плитка для ванної кімнати:

  • Однотонна плитка - ідеальний варіант для невеликої кімнати. Краще вибирати світлі відтінки, які візуально збільшать простір приміщення. Хоча можна взяти два або три кольори і створити нехитрі візерунки і малюнки.
  • Сюжетна плитка. Такий варіант підійде для будь-якої ванної кімнати. Квітів, сюжетів і малюнків випускається велика кількість, тому покупець може створити цілі настінні панно за допомогою такої плитки в своїй ванній. Вибравши даний варіант, можна буде дивитися на неймовірно красиві екзотичні квіти або, лежачи в теплій воді, милуватися на цілі пейзажі.
  • Плитка на стіну у ванній кімнаті під мармур підійде для стильного і суворого інтер'єру. Такий варіант можна використовувати, якщо інтер'єр у ванній повинен гармонізувати з дизайном основний квартири.
  • Керамічна плитка для ванної кімнати в дерев'яному стилі - новинка на ринку оздоблювальних матеріалів, але користується величезною популярністю. За допомогою таких елементів можна створити розкішний і одночасно затишний інтер'єр у ванній.

Дизайн плитки у ванній кімнаті - оригінальність і практичність

Якщо вибір припав на 1, 3 або 4 вид (див. Вище) плитки керамічної в ванну кімнату, то можна сміливо експериментувати з кольорами і відтінками. Дизайнери рекомендують чергувати контрастні кольори або виділяти різними видами плитки окремі зони. Можна зонувати простір різної плиткою: виділити дзеркало і раковину світлою плиткою, а ванну - контрастним до вибраного світлого відтінку.

Зверніть увагу, що тут ви можете придбати якісну та довговічну плитку для свого дому швидко та вигідно!

Можна також чергувати матеріали різного розміру. Зараз актуально використовувати великі плитку (20 * 30 см) і відокремлювати невеликі ділянки декоративними вузькими керамічними пластинами.

У будь-якому випадку, який би не був обраний дизайн плитки у ванній кімнаті, грамотне її розташування допоможе створити неповторну атмосферу в приміщенні.

  • 1