Купуємо ламінат для підлоги. Всі плюси і мінуси

Найбільший мінус підлоги з ламінату - це боязнь вологи. У сучасних моделей верхнє покриття захищене специфічними водовідштовхувальними складами. Але стики залишаються схильні до руйнування через попадання будь-якої рідини. Для їх захисту використовують спеціальні герметики, якими обробляють шви між панелями.

Види ламінату

Ламінат поділяють на дві категорії: перша - вологостійкий, який не боїться вологи, але все рівно може розбухнути при проникненні рідини між швами. Друга - водостійкий. Коштує він значно дорожче, але стійкий до води і інших рідин. Але якою б ламинат не лежав на підлозі, при попаданні на нього води, бажано витерти її протягом перших 20 хвилин.

Ламінат від laminat-parket.com.ua/laminat має свої класи зносостійкості. На ринку представлені 31, 32, 33, 34 класи. Всі вони відрізняються товщиною верхнього покриття, яке відповідає за стійкість панелі до стирання. Чим вище клас, тим ламінат зносостійкішим і відповідно дорожче.

Ламінат можна стелити, не побоюючись будь-якої екологічної небезпеки. Сучасні технології дозволяють виготовляти панелі ламінату без додавання формальдегідів і інших шкідливих добавок. До того ж у брендових виробників завжди є гігієнічний сертифікат, який необхідно вимагати у продавця в магазині.

Догляд за ламінатом

Для підтримки ламінату від laminat-parket.com.ua в хорошому стані рекомендується протирати його вологою ганчіркою і використовувати спеціалізовані склади, які дозволять зберегти первозданний вигляд і допоможуть усунути дефекти у вигляді подряпин.

Пам'ятайте, що укладання ламінату настільки проста, що якщо його забарвлення з часом вам разонравится, то ви завжди зможете його з легкістю замінити на новий.

  • 1