Шпалери для передпокою

Не дивлячись на те, що передпокій не відноситься до житлових кімнат в прямому сенсі цього слова, він має дуже важливе значення. Затишку і комфорту передпокій вимагає анітрохи не менше, ніж всі інші кімнати. Любий, хто входить в квартиру, судить про її стан, перш за все з того виду, який має передпокій. Отже, вона так само вимагає красивою обробки. Ось тільки матеріали для цього підійдуть не всякі. Правильно підібрані шпалери для передпокою, не тільки створюють неповторний дизайн але і є дуже практичним оздоблювальним матеріалом для цього приміщення.

Стіни в передпокої доводиться часто мити, тому, потрібно вибирати миються матеріали для її обробки. Але що стосується шпалер, то можна миються поклеїти тільки в нижній частині стін, так як ця ділянка найбільше схильний до забруднення.

До речі, на сайті http://grandeco.com.ua/ ви можете придбати якісні та оригінальні шпалери для вашого дому!

Шпалери в коридор

Так давайте розберемося які шпалери в коридор вибрати:

До миється видів шпалер відносяться, наприклад, вінілові, шпалери під фарбування, рідкі шпалери, склошпалери і ін. А ось звичайні паперові або на основі тканини підійдуть тільки в найменш схильні до забруднення зони. Прекрасно підійде для передпокою обробка у вигляді фарбування стін або укладання керамічної плитки, що імітує штучний камінь.

Продовжуючи розмову про шпалери, слід зазначити особливості кожного їх виду. Шпалери під фарбування не мають кольору, але у них дуже яскраво виражений рельєфний малюнок. Щоб він заграв, до кожного потрібно підбирати певний колір фарби. Такі шпалери дешевше, але набагато практичніше звичайних. Крім того, що їх можна мити, вони прекрасно приховують нерівності і інші дефекти стін. Вибравши світлий тони фарби для шпалер, можна домогтися зорового збільшення передпокої.

Занадто світлі тони шпалер і іншого виду обробки абсолютно не практичні для прихожей, так як вони постійно будуть забруднюватися і покриватися шаром пилу. Якщо вчасно бруд не змити, передпокій буде виглядати вкрай неохайно. Але якщо світлі шпалери матимуть строкатий малюнок, щось не змиті частки бруду будуть прекрасно замасковані.

Якщо передпокій має доступ до природного освітлення, можна вибрати оздоблювальні матеріали темних тонів, але якщо такого джерела світла немає, то доведеться під темні шпалери встановлювати велику кількість освітлювальних приладів.

Відмінним варіантом для передпокою можна вважати поклейку фотошпалер. Якщо в малюнку будуть переважати холодні світлі відтінки, то передпокій візуально розшириться. Якщо ж тону будуть теплі, а малюнок з безліччю деталей, то ви досягнете зменшення простору передпокою.

Найпоширеніший вид обробки передпокої шпалерами, коли по низу наклеюються темні шпалери з смугастим малюнком, а по верху світлі, що повторюють деякі елементи візерунка з нижньої частини. З'єднання маскується бордюром в тон. Це не випадково. Такий спосіб дозволяє домогтися деякого псевдоосвещенія темного приміщення.

Для всіх видів обробки стін існує одне правило: вона повинна ідеально поєднуватися з обробкою стелі та підлоги, а так само з меблями. Це стосується і передпокої.

Якщо ви хочете викликати у який прийшов до вас в квартиру людини сприятливе враження, продумайте в передпокої все до найдрібніших деталей. Нехай світлі теплі відтінки, затишна і функціональна меблі, помірна кількість дзеркал, красиві світильники послужать в вашу користь і викличуть у гостя інтерес і почуття комфорту.

Ви самі вільні вибирати, що б хотіли бачити щодня у власній передпокої. Але пам'ятайте, що такий вид буде кілька років. Якщо з перших же днів у вас з'являється відчуття дискомфорту при вході в квартиру, знайте, це результат помилок, допущених при обробці прихожей. Не поспішайте робити вибір, все ретельно обміркуйте. Простудіюйте інтернет і дизайнерські журнали. Все це допоможе вам створити максимальний затишок і комфорт у власній квартирі.

  • 1