Світлодіодні світильники на стелю для дому

Оригінальне підсвічування здатне перетворити інтер'єр зі звичайного в дизайнерський, і найпростіший спосіб домогтися такого ефекту - використовувати в будинку світлодіодні світильники.

 

Переваг у світлодіодних ламп безліч. По-перше, вони дуже економічні: при інших рівних споживання електроенергії буде менше в 6-8 разів в порівнянні з лампами розжарювання. По-друге, світлодіоди мають компактний розмір, тому можна проводити світлодіодні світильники для будинку стельові самих різних форм, в тому числі практично плоскі.

До речі, на сайті https://xn--80aa3acgmg9d.com/ ви можете придбати якісні світлодіодні лампи та світильники за найвигіднішими цінами вже зараз.

За способом монтажу таке освітлювальне обладнання ділиться на:

  • вбудовуване;
  • накладне.

Вбудовувані або врізні моделі ідеально підійдуть до підвісних і натяжних стель. Світлодіодні світильники для будинку настінні, до речі, мають таку ж конструкцію.

Накладні лампи кріпляться безпосередньо до стелі або меблів, отвори під ним не потрібні, а й електропроводку приховати не вдасться.

Поворотні або неповоротні: вибираємо підходящий варіант

Світлодіодні світильники для будинку стельові накладні і врізні можуть бути поворотними або жорстко закріпленими. Лампи першого типу нагадують прожектори - вони обертаються в чаші (вбудований тип) або на опорі (накладної тип). Ви зможете вибрати напрямок світлового потоку - наприклад, підсвітити картину або фотографію.

Якщо ж ви вирішили купити світлодіодний світильник для будинку в якості основного джерела освітлення, можна сміливо вибирати ті, які жорстко закріплені. Центральний світло переважно робити рівномірним і розсіяним, тому функція перенаправлення потоку тут не важлива.

На що впливає колірна температура

Led-лампи можуть давати і біле світло, і кольорове, але все ж в будинок частіше вибирають варіант саме з традиційним світлом. Але і білий може бути різним: світлодіодні світильники для будинку стельові накладні і вбудовувані бувають теплі, нейтральні і холодні. Які краще вибрати?

Тепле світло дають звичні лампи розжарювання, він м'який і жовтуватий. Таке освітлення приємно очам, тому буде оптимально в спальні, на кухні, в їдальні. Колірна температура домашніх світильників дають таке світло знаходиться в районі 4 000 К.

У ванну кімнату або коридор, тобто в приміщеннях, де немає природного джерела світла, можна вибрати світильники зі світлом холодного спектра - близько 7 000 К. Такий світло блакитний і досить різкий, зате він покращує видимість.

В інші приміщення підійдуть лампи з нейтральною колірною температурою: купити світлодіодні світильники для будинку на 220 В такого типу можна і в спальню, і в дитячу. Достатню освітленість вони забезпечать і в темних кімнатах без вікон.

  • 1