Гнучка черепиця - від простого до найоригінальнішого даху

Гнучка черепиця - це найбільш передовий і сучасний вид покрівлі, так як є неймовірно практичним і зручним у монтажі матеріалом. Мабуть, жодна сучасна покрівля не зможе зрівнятися кількістю переваг з м'якою покрівлею, її величезним переліком споживчих показників, а що найважливіше при досить невеликій ціні.

 Якість такої черепиці на високому рівні, що відповідає всім європейським стандартам, температурним режимам і екологічну чистоту матеріалу.

Між іншим, на сайті aquaizol.kiev.ua ви можете придбати якісну бітумну черепицю за найкращими цінами вже сьогодні.

Як виробляють м'яку черепицю.

М'яка покрівля (гнучка черепиця) здійснюватися на основі стеклохолстов, абсолютно виключають гниття і будь-яку іншу деформацію від атмосферного впливу. Черепиця покрита з обох сторін спеціальним бітумно-полімерним складом, надійно захищає цілісність матеріалу. З внутрішньої сторони є самоклеючий шар, міцно з'єднує елементи покрівлі один з одним. До основи даху черепична м'яке покриття фіксується спеціальними цвяхами.

Застосування

Така бітумна черепиця ідеально ляже на абсолютно будь-яку покрівлю самої неймовірної складності і геометричної форми, що не може похвалитися практично жоден покрівельний матеріал. Саме тому, гнучку черепицю активно застосовують при будівництві будинків з найрізноманітнішим типом і складністю даху. В даному відношенні цей матеріал став найоптимальнішим відповіддю для вирішення найскладніших завдань в покрівельному покритті будівель.

Попит на м'яку покрівлю збільшується, як на нашому будівельному ринку, так і в Європі, це відбувається завдяки її практичності, зручності монтажу, зовнішньому привабливому виду, а так само її довговічним характеристикам.

Середній експлуатаційний термін гнучкої черепиці досягає 60 років, якщо зроблений якісний монтаж.

Плюси м'якої покрівлі:

  • Доступна вартість;
  • Зручність і простота монтажу (двосхилим типу покрівлі) більш складні конфігурації краще довірити фахівцям;
  • Досить тривалий термін служби;
  • Повна герметичність покриття;
  • Безшумність під час дощу, чому не може похвалитися, наприклад, металочерепиця;
  • Висока міцність контакту з основою даху і стійкість до поривів вітру;
  • Не привертає до себе розряди блискавок і не проводить струм.
  • 1