Як побудувати каркасний будинок

Каркасний будинок - доступна конструкція, яку можна побудувати своїми руками за досить короткий термін. Простота монтажу привертає все більше і більше потенційних споживачів, тому питання: «Як побудувати каркасний будинок?» Став настільки актуальним, що в даній статті, ви знайдете всі хвилюючі відповіді.

Дана споруда зводять найчастіше на заміських ділянках, і визначають головну мету споруди - для тимчасового або постійного проживання. Вибір періоду проживання, є ключовим моментом для подальшого монтажу будівлі.

Щоб самостійно побудувати каркасний будинок, вам необхідно дотримуватись деяких правил, і весь будівельний процес виконувати строго по черзі.

З чого будувати будинок?

Після того, як людина знаходить відповідь на питання: «Як побудувати каркасний будинок своїми руками?» У нього виникає наступне питання: «З чого будувати будинок?» Природно, самим довговічним і надійним варіантом, є дуб, але не у всіх випадках. Професіонали рекомендують купувати брус з модрини, який простий в роботі і монтажі. Зазвичай, брус з'єднується легким методом - «шип-паз». Проблем в з'єднаннях не виникає.

Основні етапи будівництва каркасного будинку

Каркасные дома под ключ - це не просто споруда, яка легко зводити, це в першу чергу якісний, затишний і практичний будинок, який має всі необхідні функції. Введення даної будівлі в експлуатацію проводиться лише за один сезон, і цей факт не заважає тому, що будинок залишається теплим, надійним і міцним.

Весь процес будівництва, умовно поділяється на кілька послідовних етапів, з них можна виділити найважливіші:

  • 1. Підбір бездоганного місця для зведення;
  • 2. Проектування;
  • 3. Комунікаційні системи;
  • 4. Монтування фундаменту;
  • 5. Обвязка (нижня);
  • 6. Зведення каркаса;
  • 7. Утеплення будинку;
  • 8. Стеля;
  • 9. Покрівельні роботи.

Весь вище перерахований перелік послідовних робіт необхідний якщо ви віддаєте перевагу побудувати каркасний будинок своїми руками на совість і на довгий термін. Відповідно, кожен етап розберемо докладніше.

Пошук місця для зведення каркасного будинку

Перед тим, як починаються проектні роботи, людині необхідно визначитися з місцем, де буде зведений будинок. Використовувати дерево необхідно в максимально прийнятних умовах, а це означає, що забудовнику потрібен сухий ділянку. Необхідно це, щоб уникнути гниття деревини.

Проектування будинку своєї мрії

Проект каркасного будинку - один з найцікавіших процесів, адже тут можна вибрати типовий будинок, або проявити фантазію і замовити унікальний проект. Тому, вам буде потрібно трохи досвіду в проектуванні, або ви можете замовити готовий проект у фахівців. Пам'ятайте, що вся документація повинна бути в повному порядку.

  • 1