Очищення води в квартирі. Як вибрати фільтр для води?

Якщо ви задумалися про придбання фільтра для води в квартиру, то ви потрапили за адресою. Ми познайомимо вас з різноманіттям сучасного ринку систем для очищення води і розповімо чим відрізняються, так схожі один на одного установки.

Для початку, варто визначитися, для яких потреб вам потрібно фільтр: тільки для питних і приготування їжі; для захисту побутової техніки від вапняних відкладень; для збереження первозданного вигляду дорогого санфаянса від негарних рудих розлучень. Для кожної окремої проблеми є рішення!

Типи фільтрів

Фільтри під мийку. Малогабаритні і зручні системи, встановлюються на кухню під раковину, зверху для них виводиться окремий кран. Очищення води відбувається безпосередньо при відкриванні крана, проточним типом. Вони ефективно очищають водопровідну воду до стану питної. Зараз їх величезна різноманітність, відрізняються вони один від одного не тільки брендами, стилями і розмірами, а й, що набагато важливіше, ступенями очищення: 1, 2, 3 і багатоступінчасті системи. Якість води прямо пропорційно кількості ступенів, але золотою серединою ціни і якості, все-таки є триступінчаті системи.

Продуктивність і компактність - кращі переваги проточної системи фільтрації.

Недоліки: сильно обмежений ресурс системи. Щоб очищення води була продуктивна так само, як в день покупки, робити заміну змінних модулів слід не рідше, ніж раз в 3 місяці. Вартість наступних витрат дійсно мотивує обміркувати покупку проточного фільтра, до того ж, процес заміни картриджів не назвати простим. Але ми знаємо як заощадити і не втратити в якості, в цьому нам допоможе наступний спосіб доочистки

Системи зворотного осмосу. Сьогодні такі фільтри від filter1 по праву вважаються системами найтоншого і якісного очищення води. На нашу думку, це найкраще, що можна встановити в квартиру. Вони не тільки з легкістю справляються з жорсткістю води, залізом, хлором, а й безжально вбивають всілякі віруси і бактерії, що, до речі, не під силу іншим методам очищення.

Принцип роботи зворотного осмосу:

в основі системи лежить застосування спеціальної багатошарової мембрани, яка здатна очистити воду навіть від найдрібніших, невидимих ​​домішок. Якщо коротко, то мембрана не здатна пропустити нічого, що більше молекули води.

Недоліки: висока вартість самої системи і відсутність мінералів в очищеній воді. Однак, досить додати до установки мінералізатор, як друга проблема вмить вирішується, вода буде насичена сольовими мінералами і придбає необхідної сольовий баланс.

  • 1