Безпечні дивани для маленьких непосид

Щоб придбати спальне місце для дитини, необхідно звертати увагу не лише на гарний зовнішній вигляд виробу, його довговічність. Потрібна гарантія, що маля буде в безпеці поряд з цими меблями. Тому є ряд особливостей, яки треба визначити, перед тим як зробити остаточний вибір.

 

Зовнішній вигляд

Звичайно, меблі повинні подобатись дитині, але кольори варто вибирати не надто яскраві, адже серед червоного або суміші синього з жовтим важко заснути. Краще звернути увагу на пастельні тони, відтінки зеленого, блакитного, жовтого. Занадто темні барви теж вибирати не варто – вони створюють похмуру атмосферу в кімнаті.

Крім того:

  1. Заборонені дрібні деталі, які дитина може відірвати та проковтнути.
  2. Небажано використання дерев’яних деталей не лише для виготовлення билець, але й як елементів декору в інших частинах меблів.

Матеріали

Коли дитячі дивани мають неприємний сторонній запах, швидше за все використовувались неякісні клеї, які містять токсини. Купувати такі не варто, щоб не писали про них і щоб не розповідав менеджер.

Всі тканини, матеріали повинні мати сертифікати про допущення їх до використання, як що до токсичності, так і присутності алергенів. Щоб пересвідчитись у цьому, треба попросити відповідні документі у менеджерів. Гарантією можуть бути відомі бренди. Крупні виробники ретельно слідкують за своєю репутацією, а, отже, і якістю продукції. Вартість їхніх виробів трохи дорожча, але це того варто.

Конструкція

Варто передбачити, що діти, граючись, часто розбирають та збирають конструкції. Маленькі діти разом здатні значно на більше, ніж розраховують дорослі. Тому при виборі варто:

  • розкласти та скласти диван самому, щоб спостерегти, наскільки легко це робиться;
  • запропонувати зробити цю операцію дитині, страхуючи її, звертаючи увагу, що вона може притиснути, пошкодити;
  • розкласти поступово, перевіряючи на кожному етапі, які поломки можна зробити в такій позиції і чи не може статись травм, якщо діти почнуть гратись з напівскладеною конструкцією.

Якщо ймовірність неприємного перебігу велика, краще подивитись на інші моделі. Крім того, після покупки треба окремо кілька раз наголосити дитині, що диван має бути в одному положенні, самостійно його змінювати не можна через травми (якщо дитина не підліток, який в змозі самостійно справитись із диваном).

Ідеально самостійно вибрати декілька моделей меблів, і лише після цього брати з собою малюка, та демонструвати йому відібрані варіанти. В іншому випадку можна зіпсувати йому радість від покупки нової речі. Можливо, можна не брати його з собою, а фотографувати кращі зразки і запропонувати зробити свій вибір дистанційно. Але якусь участь дитина повинна брати. Тоді радість буде значно більша, а річ – привабливіша.

  • 1