Як вибрати штучну ялинку - традиція затишку в домі

Перед новорічними святами багато хто задається питанням як вибрати ялинку? Є кілька порад і пропозицій яку ялинку вибрати.

Головна перевага штучної ялинки: хвоя не обсипається, можна використовувати на наступні свята, при цьому ялинка збереже свою пишність з економією часу і коштів, дозволяє подбати про екологію (ростуть дерева до 20 см в рік), зберігаючи більше дерев в лісах (легенях землі).

До речі, якісні та оригінальні елочные игрушки ручной работы ви можете придбати на сайті zrk.in.ua за найкращими цінами просто зараз!

Матеріали виготовлення штучної ялинки

Високі зразки якості при виготовленні штучних ялинок відносять нас до матеріалів, що використовуються при виробництві, ялина штучна, виготовлена ​​із застосуванням різних матеріалів і сплавів пластмас. Їли виготовляються з ПВХ полівінілхлорид і сплавів гуми з сертифікатами відповідності.

Сучасні штучні ялини в основному виробляються з матеріалів: ПВХ (полівінілхлориду) і гуми, відповідних високим стандартам якості. Ель вироблена з ПВХ буде нагріватися швидше при оздобленні гірляндами, на відміну від гумової моделі з поліетилену.

Пожежна безпека таких ялинок вище, ніж у натуральних. Штучна ялинка проводиться з пожежобезпечних матеріалів, не виробляє запахів, з детальної реалістичністю хвої ялини або сосни, на відміну від опалого натуральної, зберігається на довгі роки.

Визначником якості служить легкий спосіб: проводимо по гілці штучної ялинки проти напрямку хвої і трохи тягнемо, загинаємо гілочку - всі ці маніпуляції допоможуть в розпізнаванні високих стандартів виготовлення та матеріалів.

Якісні штучні ялинки не пахнуть, не виділяють особливих запахів, так як сертифіковані і екологічні.

Легкість в установці штучної ялинки в порівнянні з натуральної очевидна. Всі гілки встановлюємо на спеціальну стійку-підставку, на відміну від натуральної ялинки, яку необхідно встановити в відро з піском.

Любіть прикрашати ялинку? Тоді вибирайте не сильно пухнасті ялинки, щоб ялинкові іграшки і урашения на гілках виглядали елегантно і витончено. У той час коли ваш дизайн будинку, готелю, готелю, ресторану або кафе витриманий в стилі мінімалізм - ваш вибір ялинки пухнасті з пишними гілками, відмінно виглядають в будь-яких інтер'єрах.

  • 1