Білоруські меблі

Білоруські меблі давно вже стали добре впізнаваним брендом, тим більше, що за останні роки якість, функціональність і зовнішній вигляд практично всього асортименту меблевої продукції значно покращилися.

 

Можна з упевненістю стверджувати, що останні колекції білоруської меблів гідно конкурують з кращими європейськими зразками. Білоруська меблі це і спальні, і кухні, і м'які меблі, в тому числі тахти з розкладанням уздовж стіни, і багато іншого. Пояснити популярність даної меблів можна тим, що білоруські виробники для виготовлення меблів використовують найкраще європейське обладнання та саме передове програмне забезпечення, яке сприяє прискоренню в розробці та виробництві нових моделей, в точності обробки матеріалів та їх більш ефективне використання.

Потрібно зауважити, що якісна белорусская мебель доступна на сайті bel-m.ru за найнижчими цінами на ринку!

Застосування сучасних програмних комплексів дає можливість білоруським меблярам займатися не тільки розкриємо меблевого листа і виготовленням необхідних деталей, але і в значній мірі прискорювати підготовку повного комплекту документації в десятки разів. Це в свою чергу, дозволяє заздалегідь вирахувати кінцеву вартість виробу, або ж оцінити комерційні можливості того чи іншого проекту ще до моменту його запуску у виробництво.

Приємно дивує і сам асортимент меблів: тут можна знайти моделі на будь-який смак і самого різного призначення. Білоруська меблі буде доречна і для будинку, і для квартири або офісу. Можна спокійно підібрати набір меблів, як по доступному бюджетного варіанту, так і для житла представницького класу.

Не зайвим буде зазначити і інші переваги білоруської меблів:

 - використовуваний для виготовлення меблів матеріал, проходить технічний контроль ще на стадії заготівлі деревини;

 - проектувальники і конструктори в своїх розробках використовують новітні світові досягнення меблевого виробництва;

 - особлива увага білоруські майстри приділяють вибору постачальників фурнітури та інших меблевих механізмів. Вони закуповують або європейську фурнітуру відомих брендів, або якісну китайську продукцію.

 - білоруська меблі відрізняється екологічністю, відмінною якістю і надійністю в процесі експлуатації.

  • 1