Кілька незвичайних способів перетворити стіни

При гострій необхідності внесення змін в інтер'єр, немає нічого кращого, ніж унікально оформити поверхні стін. Залишити слід в пам'яті ваших гостей можна всього лише поклеїти креативні фотошпалери в вітальню.

Ну а за допомогою спеціальних методів, з квартири або будинку можна зробити цілий твір мистецтва. Так, при бажанні спробувати себе в ролі креативного дизайнера, можна звернутися до матеріалу, представленого нижче.

Ідеї ​​створення унікального дизайну настінних поверхонь

Для початку, варто відзначити, що вдаючись до нестандартних рішень, людина без досвіду ризикує напортачить, тому, перші експерименти краще проводити на малих приміщеннях, які не відрізняються особливою важливістю.

Між іншим, на сайті http://smtp587.ru ви можете дізнатися більше про ефективні email розсилки вже зараз.

Серед оригінальних технологій оформлення стін, можна виділити:

Плитка з градієнтом.

Даний матеріал відмінно впишеться в рамки вузьких просторів (коридор або ванна).

При бажанні зробити поверхню різнобарвною, або надати їй конкретний відтінок, зовсім не потрібно вибирати плитку декількох кольорів.

Цілком достатньо придбати потрібну кількість однотонної плитки і покрити її фарбою з акрилу, що захистить поверхні від впливу вологи.

Географічна карта, що заміщає шпалери.

Таке застосування карт Миру актуально вельми довго. Для великих просторів можуть знадобитися фотошпалери, а при наявності маленької кімнати, підійде карта з великим масштабом.

Розпис стін в казковій тематиці.

Такий варіант обробки характерний для дитячих кімнат. Його реалізація не потребуватиме особливих навичок, головне, щоб персонажі були намальовані за зразком, а фарби підібрані ретельно.

Графіті.

Цей хід досить креативний і сміливий, тому, його застосовують люди, які люблять складні контрасти і яскраві відтінки.

Метод можна застосовувати в квартирах, де проживає креативна молодь, і студентських гуртожитках.

Ефектність такого дизайну можуть підкреслити штори і текстильні елементи.

Покриття барвником на основі грифеля.

Грифельну фарбу можна наносити на стіни будь-яких житлових і побутових просторів в квартирі або будинку. Після прибирання, стіни будуть надавати приміщенню контрасту і оригінальності.

Вивішування гірлянди поверх стіни з цегли.

Варіант оформлення відмінно впишеться в стиль лофт, де присутня стіна з цегли.

При цьому, якщо відтінок шнура електрогірлянди буде збігатися з кольором стіни, можна досягти ефекту «літаючих» лампочок.

Таке рішення виглядає дуже по-святковому і здатне внести в простір нотки ніжності.

  • 1