Паркет вважається дуже розкішним і ефектним покриттям підлоги

Паркет вважається дуже розкішним і ефектним покриттям підлоги. Конкурент на ринку у нього тільки один - ламінат. Втім, сказати, що паркет чимось поступається ламінату, не можна, так як кожен з цих видів підлогового покриття має свої певні переваги. Але якою б Ви не обрали вид підлогового покриття, найголовніше - це якість.

Шпонированный паркет є натуральним і екологічним матеріалом, тому його вартість може виявитися досить високою. Ламінат економічніший, але також має свої недоліки. Але давайте по порядку.

Паркет вважається королем інтер'єру. Він дійсно виглядає досить розкішно і стильно. На жаль, але екологічно чисті матеріали, з яких він виготовлений, зовсім не гарантують безпеку Вашому здоров'ю саме при укладанні покриття. Зверніть увагу, що надто вологий і навпаки надмірно суха температура в приміщенні не підходять паркету. Раз в пару років паркет необхідно обов'язково піддавати процедурі циклювання. Врахуйте, що хороший і дійсно натуральний паркет не може коштувати дуже дешево. Не вірте підробкам! Паркет не варто використовувати в коридорі і офісних приміщеннях, оскільки взуття з каблуком, а особливо, зі шпилькою дуже сильно відіб'ється на його стані.

Проте, якщо дбайливо ставитися до такого підлогового покриття, а також стелити його там, де це допустимо, паркет буде радувати око. Крім того, він дійсно виконаний з натуральних матеріалів, а візерунки, різноманітність яких просто вражає, заворожують і виглядають дуже естетично. До того ж, по паркету дуже приємно ходити, тому це відмінний варіант для затишній кімнаті.

Тепер перейдемо до ламінату. Це підлогове покриття також дуже популярно. Він довговічний і дуже практичний, йому не страшні навіть шпильки, не кажучи вже про звичайну взуття. Його просто стелити, він легко очищається навіть від самих сильних плям. Ламінат, на відміну від паркету, невибагливий в питаннях розміщення. Незалежно від вологості, сухості, призначення приміщення, ламінат прослужить дуже довго.

Не варто думати, що ламінат виглядає дуже бідно і дешево. В асортименті можна знайти такі види покриття, які зроблять Ваш інтер'єр неповторним і ефектним. Для офісу також можна і навіть потрібно придбати спеціальний ламінат, що володіє високою зносостійкістю.

  • 1