Якими перевагами володіють квартири в новобудовах?

На сьогоднішній день у кожного бажаючого є можливість покупки житла в новобудовах або на вторинному ринку. Перший варіант стає все більш затребуваним, і на те є свої причини.

 

Нерідко про покупку нової нерухомості замислюються молоді сім'ї, але також квартири купують батьки для своїх підростаючих дітей. В останні роки житло в новобудовах користується великим попитом не тільки через доступної ціни. Важливою особливістю такої нерухомістю вважається покупка квартири з перших рук, нічим не ризикуючи. Укладається угода абсолютно чиста з юридичної точки зору, так як в майбутньому не з'являться які-небудь спадкоємці і не виникнуть інші проблеми з колишніми власниками.

До речі, вас може зацікавити нерухомість в Харкові новобуд, яку ви можете придбати на сайті gradstroy.com.ua вже зараз!

Всі сучасні будинки зводяться за інноваційними технологіями з використанням нових матеріалів. При цьому суворо дотримуються експлуатаційні та будівельні норми, тому такі багатоквартирні будинки простоять набагато довше будівель споруди часів СРСР. Вам не доведеться ні про що турбуватися найближчі десятки років - вас не підведе ні водопровід, ні мережу електропостачання, ні що-небудь ще.

У нас будівництво великих житлових комплексів нарощує оберти - у всіх містах з'являються ЖК, забудовуються нові райони і розвивається інфраструктура. Дивно, але квартири в новобудовах при цьому обходяться дешевше житла на вторинному ринку. За винятком цього більшість забудовників пропонує вигідні умови розстрочки і кредитування, завдяки яким ви можете обзавестися нерухомістю, не маючи всієї суми. Саме тому, житловий комплекс Харків буде оптимальним вибором.

Отже, розберемо основні ключові переваги квартир в новобудовах:

  • застосування передових будівельних технологій, оздоблювальних матеріалів, способів утеплення, які забезпечують максимальний комфорт і відповідність найсуворішим стандартам сьогодення;
  • сучасні планування і унікальна можливість покупки житла з так званої вільним плануванням (ви будете самі вирішувати, де розмістити кухню, вітальню та інші приміщення);
  • застосування автономних і централізованих опалювальних систем (перші особливо зручні, так як ви можете самі регулювати комфортну температуру в квартирі);
  • нові і працюючі ліфти, що забезпечують комфорт і безпеку.

Наостанок виділимо активно розвинену інфраструктуру навколо всіх сучасних житлових комплексів. Поруч з ними з'являються дитячі майданчики, парковки, магазини, лікарні, школи та багато інших об'єктів.

  • 1