Плитка в стилі «печворк» для прикраси інтер'єру

Вироби в стилі «печворк», який ще нерідко називають «клаптевим», давно використовуються при оформленні житлових приміщень. Вони яскраві і строкаті, що дозволяє їх комбінувати з найрізноманітнішими елементами декору. Саме тому популярність набуває і виконана в стилі «печворк» плитка.

Таку плитку можна використовувати для оздоблення стін у передпокої, ванній або на кухні. Підійде вона для облицювання колон, ніш і ступенів. Однак важливо, щоб малюнки були добре скомбіновані між собою.

Зокрема, фахівці радять великі зображення розміщувати строго в центрі композиції, а дрібні вже розташовувати по її краях, подробнее читайте тут. Також рекомендується комбінувати однотонну і різнокольорову плитку, гладку і фактурну.

У такому випадку вона візуально вона буде сприйматися краще. При цьому всю продукцію потрібно закуповувати в одного виробника. Тоді кожен елемент не буде відрізнятися між собою по товщині, ширині і кромці, що істотно спростить роботу. Важливо, що на будівельному ринку представлені різні варіанти плитки в стилі «печворк». Вона може бути фактурною, гладкою, різнобарвною і навіть об'ємної 3D. Таким чином, підібрати підходящу модель не складе великих труднощів.

Що ж стосується конкретних варіантів оформлення, то найбільшого поширення набуло поєднання плитки «печворк» з імітацією натуральних матеріалів. Тобто її можна чергувати з плиткою, поверхня якої виконана під камінь, дерево або бетон.

Цей матеріал виступає своєрідним тлом, який відтіняє і дещо пом'якшує зайву яскравість. Можна поекспериментувати і іншим чином, наприклад, вибравши матеріал нестандартної форми. Плитка «печворк» може бути не тільки стандартної квадратної, але також шестикутної і навіть овальної.

Використовувати такий матеріал можна і в якості оригінального підлогового покриття. Правда, при цьому меблі варто підібрати однотонну, щоб основний акцент був зроблений саме на плитці. Плитка в стилі «печворк» стане в нагоді всім, хто хоче зробити своє житло більш красивим і наповнити його затишною атмосферою.

  • 1