Пружинні і безпружинні матраци

На чому ми спимо? З чого складається матрац? Цими питаннями майже ніхто не задається, а даремно. Треба знати все про те, що знаходиться в квартирі, а особливо в ліжку, а там найголовніший і відповідальний за гарне самопочуття і спокійний сон - це матрац.

Вибрати матрац не так-то легко.

Призначення: дитячі, підліткові, дорослі. Види: надувні, ортопедичні, ватяні, поролонові, пружинні, ексклюзивні (бувають навіть шиті золотими нитками) тощо.

Чому ж один матрац коштує 500 гривень, а інший 5000 тисяч?

На вигляд вони можуть нічим не відрізнятися один від одного, а ось якщо заглянути всередину, провести рукою по поверхні, то відразу стане зрозуміла причина настільки полярної різниці в ціні. До речі, ви можете купить матрас вегас, який відмінно себе зарекомендував.

Детальніше зупинимося на пружинних матрацах.

Основою матраца служить пружинний блок. Слідом ним йде повсть або спанбонд - це м'який наповнювач, який оберігає наповнювач від зіткнення з пружинами.

Потім йдуть ці самі наповнювачі - кокосова плита або койра, шерсть, латекс, пінополіуретан, морські водорості. Це найпопулярніші і поширені варіанти наповнювачів для матраців, тому іноді можна зустріти і зовсім незвичайні варіанти, дивуватися яким не варто.

Оббивають матрац зазвичай жаккардом або звичайним трикотажем, ексклюзивні моделі можуть бути обшиті чим завгодно, все залежить від побажання і фінансових можливостей замовника. Тому матрас ортопедический купить можна за цілком доступними цінами.

Пару слів про безпружинні.

Безпружинні матраци - це найбільш зручні, але і досить дорогі матраци. Найчастіше на прилавках можна побачити поролонові матраци - найдорожчі варіанти.

Потім ціна починає зростати, так як погляду постають матраци з натурального латексу, кокосової койри, також бувають комбіновані моделі. Гідність безпружинних матраців в їх зручному транспортуванню - досить просто скрутити матрац і він поміщається в сумку або багажник навіть самого мініатюрного автомобіля.

Також плюс таких матраців - анатомічний ефект.

Кожна людина підбирає матрац на сайті matraslux.by за своїм смаком та уподобаннями, головне в цій справі - не зовнішня привабливість матраца, а його вплив на здоров'я людини.

  • 1