Перетяжка меблів: особливості послуги

Часом старим меблям, які втратили первісний привабливий зовнішній вигляд і зручність, можна повернути «нову молодість» просто перетягнувши їх. Ця нескладна операція дозволяє відновити, реставрувати у всій первозданній красі, наприклад, старовині меблі. Ця послуга може стати в нагоді і для нових меблів, які випадково постраждали від поганого поводження.

 

Правильно зроблена перетяжка меблів здатна не тільки повернути необхідну функціональність речі. При бажанні, старомодному негарному дивану, м'якому стільцю або кріслу, яке втратило колишню ефектність можна надати нове сучасне звучання, відповідне конкретному інтер'єру.

Женучись за уявною легкістю процесу перетяжки, не варто переоцінювати свої знання і вміння. Не варто займатися реставрацією своїх предметів меблів самостійно. Невмілі дії часто призводять до невідновних руйнувань меблів і пошкодження придбаних для оббивки нових матеріалів. Часом тільки досвідченим майстрам, специфічним інструментам і технологіям, під силу впоратися з по-справжньому якісним відновленням.

Послуга перетяжки від www.rem-mebel.kiev.ua, при необхідності, може включати зміну несправної чи пошкодженої фурнітури. Іноді потрібна заміна, лагодження або відновлення зламаних або втрачених декоративних або несучих конструкційне навантаження частин.

Зазвичай, робота починається з «діагностики», визначення плану робіт, добірки потрібних матеріалів і вираховування ціни. Виявляються всі дефекти, що накопичилися при довгій експлуатації. З'ясовується необхідність в заміні м'яких наповнювачів, ремонті або заміні пошкоджених деталей механізмів і несучого каркаса.

На перший погляд перетяжка, що включає всі ці роботи, може здатися дорогою послугою. Але якщо підрахувати вартість нових меблів, які довелося б купити на заміну старої речі, ціна відновлювальних робіт не так вже й велика. Багатий вибір різноманітних сучасних матеріалів, що володіють різною вартістю, допомагає обчислити оптимальну ціну. Меблі, що пройшли через вмілі руки фахівців прослужать нітрохи не менше, ніж наново придбана річ.

За допомогою нових оббивних тканин, які прийшли на зміну старим оббивки можна поліпшити ергономічні і функціональні властивості застарілих зразків м'яких меблів.

  • 1