Як вибрати хороші двері з масиву?

Дерев'яні двері, незважаючи на свою вартість, стабільно користуються попитом на ринку. Вони давно зарекомендували себе як надійні і стильні, а також, безумовно, стануть оптимальним вибором за умови їх грамотного підбору.

Незалежно від попиту і модних тенденцій, перш ніж купувати виріб, виготовлений з натурального дерева, найбільш виваженим рішенням для покупця буде бажання вивчити переваги і недоліки подібних дверей і скласти для себе реальне уявлення про них.

Фахівці салону міжкімнатних дверей з масиву https://berezha.com.ua/dveri-iz-massiva/ розкажуть про те, що таке двері з масиву і на що звертати увагу при їх виборі.

Які вироби іменуються «дверями з масиву»

Масив натурального дерева являє собою матеріал, що цілком складається з деревини, що пройшла спеціальну обробку і зібраний на клею з ламелей.

Головною його відмінністю від ДСП, МДФ і т.п. матеріалів є те, що масив виготовляється з цільного натурального сировини, тоді як останні виробляються з відходів переробки деревини (сучки, тріска, тирса тощо).

Дерев'яні двері, що поставляються на ринок, виконуються з клеєного масиву. Що це означає? І добре це чи погано?

Однозначно - це добре. Саме технологія зрощування дерев'яних брусків, в результаті чого і виходить клеєний масив, відповідає самим передових технологій виробництва дерев'яних дверей.

Завдяки впровадженню цієї технології дерев'яні двері з клеєного масиву не схильна до недоліків, властивим раніше двері з цілісного масиву.

Цілісний масив дуже сильно залежав від кліматичних умов приміщення (температура, вологість і т.д.), коливання яких приводили до деформації двері і зміни її геометричних форм.

Дана технологія давно застаріла і на зміну їй прийшла саме технологія клеєного масиву. На спеціальному обладнанні (лінії зрощування) відбувається склеювання між собою по ширині деревини.

Сподіваємося, що стаття була для вас корисною і ви почерпнули для себе багато нового і пізнавального.

  • 1