Як вибрати газобетонні блоки

Будівництво кам'яних будинків зараз набирає все зростаючу затребуваність. У більшості випадків пов'язано це з виникненням подібних інноваційних матеріалів, як газобетони.

Спочатку блоки з бетону використовувалися в якості земени більш дорогому цеглі, але вони потребували далі покритті штукатуркою. Зараз їх застосовують практично всюди, від будівництва фундаментів до благоустрою стін і перегородок усередині. При цьому сьогоднішні блоки володіють навіть прекрасними утеплювальними і звуковими якостями, ніж цеглу з глини.

Нижче наведено порівняльну характеристику параметрів поризованного керамічного каменю і блоку з газоблоків, детальніше розкаже ссылка.

Максимальне використання легкобетонних блоків з поризованного бетону (газоблоку, бетону на ячеистой основі або газосилікату) викликано, наприклад, легкістю їх монтажного процесу і звичайністю в обробці (блоки прекрасно піддаються висвердлюванню, різання або штробленню).

Подібним чином, тепер все рідше стали застосовуватися блоки з як кажуть інакше «простого» важкого бетону, хоча і вони стоять доступніше тих же пінобетонних. Але так чи так хороші настільки прекрасно розрекламовані газо- і пінобетонні блоки? Чи задовольняють вони параметрам міцності, шумо- і теплоізоляції, екологічності та пожежної безпеки? Чи є значна відмінність між пінобетонами і газобетонними блоками, або між ними суттєвої різниці немає і по суті це все те ж саме?

Газосилікат, газозолобетона, піноблок, газопінобетону і ін. Вважаються одними з незліченні різновидів пористого (пористого) бетону. Всі вони виділяються за методом отримання пористої структури, пов'язаному зі специфіками виробництва. За гучним заявам виробників такого роду матеріали завдяки власній пористості мають ряд безперечних позитивних якостей. Чи так це насправді, нам і потрібно буде розібратися.

Специфіки виробництва газосилікату

Газосилікат робиться тільки в спеціалізованій ємності - автоклаві - з вапна, води, гіпсу та цементу. Для оснащення газоутворення додають алюмінієву пудру або пасту. Щоб матеріал вийшов міцним, на нього впливають парами води при великій температурі і тиску. Боротьба, що при цьому хім. реакція притікає з виділенням водню, внаслідок чого забезпечується пористість отримуваного матеріалу.

Цілком застиглий газосиликат ріжеться струнами на дуже рівні блоки, завдяки цьому шви при укладанні виходять дуже тонкими, внаслідок чого виходить уникнути виникнення холодних містків.

  • 1