Промисловий котел на твердому паливі, як кращий варіант опалення великого за площею приміщення

Промислові котли відрізняються від звичайних теплогенеруючих пристроїв тим, що мають велику потужність і мають трохи більшими габаритами, ніж традиційний твердопаливний котел для заміського будинку.

 

Крім котлов большой мощности на твердому паливі, заводські приміщення, на зразок підприємств, шкіл, лікарень, фабрик і цехів можна опалювати і електричними, газовими та комбінованими агрегатами.

Чому промислові агрегати на твердому паливі набагато вигідніші?

Купівля подібного обладнання зазвичай вважається більш вигідним варіантом з точки зору палива.

Набагато більш економічно для якогось заводу по переробці деревини або вугілля експлуатувати саме такий агрегат, замість електричного або газового, зважаючи на доступність і дешевизну палива.

Таким чином, власник вбиває двох зайців.

До того ж тверде паливо, може не тільки представляти із себе кам'яне вугілля і дрова - цілком зійдуть пелетні брикети, той же антрацит, торф і буре вугілля. Дане пальне широко поширене по всій Росії, і характерно дешевизною і доступністю.

Додатковий бонус:

При ситуації з підприємствами, що спеціалізуються на обробці деревини або вугілля, також вирішується питання про утилізацію відходів. Ви не тільки позбавляєтеся від непотрібного, але і використовуєте відходи в якості «підживлення» промислового теплогенератора.

Різновиди промислового опалювального обладнання:

Безумовно, сучасні промышленные котлы (це агрегати, у яких потужність не менше 100 кВт) включають в себе повний набір обладнання, що дозволяє «поглинати» будь-які види твердого палива і генерувати корисну енергію. Але, також, існують:

  • - Брикетні котли
  • - Промышленные котлы на бурому вугіллі
  • - На деревині.
  • - Змішані, комбіновані водогрійні пристрої, що дозволяють використовувати практично будь-які види твердого палива.

Найчастіше промислові котли на твердому паливі вибирають в ролі більш дешевої і економічною альтернативи газового обладнання, або, якщо власник має доступ до недорогого сировини.

Ще трохи «смачних» переваг промислового теплогенератора на твердому паливі:

1. Абсолютна автономність механізму. Вам не потрібно щогодини перебувати поблизу. Навіть завантаження палива система виконує самостійно.

2. Дозволяє утилізувати відходи і отримувати з них тепло.

3. "Всеїдність" - підійде будь-який пальне твердого типу.

4. Надійна система безпеки.

5. Швидкий і простий монтаж і легкість побутового експлуатування.

6. Висока потужність і ККД.

  • 1