Підвісна стеля - міфи і факти

Підвісна стеля є найпоширенішим рішенням для багатьох приміщень (офісні приміщення, медустанови, торгово-розважальні центри, спортивні зали). Навколо цього стельового рішення існує багато міфів.

Міф 1. Підвісна стеля підходить тільки для високих приміщень. Це міф. Неважливо якої висоти приміщення, елементи кріплення (прут з гачком і прут з кільцем) можна зробити будь-якої потрібної довжини. Таким чином є можливість самостійно регулювати висоту стелі.

Міф 2. Для підвісної стелі потрібно вирівнювати базову стелю. Це теж міф. Ніяких малярних і штукатурних робіт на стелі проводити не потрібно. Якщо тільки стеля не знаходиться в аварійному стані.

Міф 3. Плити для підвісних систем виготовлені з неякісних матеріалів. Стельові плити виготовлені з мінерального волокна, які безпечні для здоров'я людини. Існують стельові плити, які призначені для приміщень з підвищеними санітарними нормами (лікарні, дитячі садки), оснащені спеціальним покриттям, які захищають від бактерій і не накопичують в собі мікроби. Деякі бренди піклуються про навколишнє середовище і виготовляють плити з вторсировини. Перший бренд, який почав виготовлення стельових плит з вторсировини є компанія "Armstrong" https://potolki.site/catalog/potolok-armstrong/ - лідер на світовому ринку з виробництва підвісних стельових систем.

Міф 4. Підвісна стеля - дороге задоволення. Все залежить від комплектуючих цих підвісних систем. Існують бюджетні і більш дорогі серії комплектуючих. Наприклад, якщо бюджет обмежений, то можна вибрати більш бюджетні плити. Універсальної підвісної стелі полягає в тому, що хоч би ви виробника не обрали, комплектуючі будуть гармоніювати між собою.

Міф 5. Монтаж занадто складний і займає багато часу. Швидкість монтажу безпосередньо залежить від площі приміщення, де буде виконуватися монтаж. Якщо ви вирішили самостійно виконати монтаж, то зараз повно навчальних відео, семінарів, які докладно розповідають всі тонкощі монтажу.

Міф 6. Підвісна стеля не можна використовувати у вологих приміщеннях. Це міф. Існують стельові плити, з високим коефіцієнтом вологопоглинання, які несприйнятливі до впливу вологи. Плиті з мінерального волокна - це не Едіственний варіант, який можна розглядати для вологих приміщень. Металеві стельові системи за типом Грільято не сприйнятливі до впливу вологості через свого покриття. Міфів може бути незліченна кількість, але одне відомо точно - підвісна стеля це стельове рішення, перевірене часом.

  • 1