Особливості та переваги утеплення фасадів

Осінь - це не просто прекрасна пора, що вражає людей буйством своїх яскравих фарб. Це час задуматися про підготовку свого житла до зими, а зокрема, про утеплення фасаду. Особливість більшості житлових будинків полягає в тому, що вони були побудовані досить давно і не мають повноцінної теплоізоляції.

 

За послугами альпіністів, які прикріплюють до фасадів будинків, що утеплює пінопласт, щороку шикуються довгі черги. Чому ж все більше і більше людей відзначають необхідність утеплення фасаду будинку? Справа в тому, що вдаючись до цього заходу, мешканці будинку не просто забезпечують собі тепло і затишок навіть в найсуворішу зиму.

Утеплення фасаду від http://warm-house.kiev.ua дозволяє знизити рівень вогкості в приміщенні, а значить, уникнути виникнення цвілі, грибка і продовжити термін служби шпалер. Поява вологи, а точніше конденсату, провокується зіткненням теплого повітря зі стіною, яка має на своїй поверхні більш низьку температуру. Найчастіше з такою проблемою стикаються жителі панельних будинків, адже навіть якщо всередині квартири підтримується тепло, зовні стіна все одно залишається холодної, і через свою невелику товщину сиріє як з вуличної, так і з внутрішньої сторони.

Теплоізоляція дозволять значно зменшити різницю між температурами з внутрішньої і зовнішньої сторони стіни, і це допомагає позбутися від конденсації. Процес утеплення фасаду досить трудомісткий, тому коштує недешево. Але завдяки ефекту, який він приносить, здатний повністю окупитися протягом року. Особливо помітною може стати економія на електроенергії, адже маючи утеплений фасад, жителям не доводиться користуватися обігрівачами і іншими додатковими опалювальними приладами. Але оцінити переваги утеплення фасаду можна не тільки взимку. Влітку утеплювач буде захищати стіни будинку від надмірного нагрівання на сонці, і жителям не доведеться експлуатувати свої вентилятори та кондиціонери протягом багатьох годин поспіль.

Якщо в панельному будинку була виявлена ​​проблема протікання швів, її також можна вирішити за допомогою утеплення фасаду. При цьому не виникає необхідності проводити будь-які додаткові заходи на розсуд даної проблеми і витрачати на це великі кошти. Теплоізоляція покриває собою відразу всі проблемні ділянки. Крім перерахованих вище незаперечних переваг, утеплення фасаду володіє і ще одним плюсом, а саме естетичною привабливістю. По завершенню установки, працівники покривають утеплювач акриловою фарбою, колір якої вибирає замовник. В результаті будинок стає набагато більш яскравим і красивим.

  • 1