Стилі модерн та хай-тек в умовах сучасної кухні

Кухонне приміщення є одним із найбільш стилістично різноманітних складових нашого житла. Візуальне сприйняття кухні як окремої зони є дуже важливим моментом, адже тут ми проводимо значну частину нашого повсякдення. Приготування їжі, медитативні сніданки, сімейні обіди, посиденьки с гостями – все це лише основні поверхневі функції кухні. Це також і предмет нашої гордості, адже вдалий дизайн приміщення лише підкреслює добрий смак господаря. Саме тому важливо вміти правильно підібрати стиль для нашої кухні. І відповідні меблі, що є очевидним.

 

Віддаючи належне модульним гарнітурам, наш вибір ми все ж таки зупиняємо на замовних рішеннях. І мабуть, найліпшим вибором для сучасної родини стане кухня на замовлення у стилі модерн або хай-тек. Детально роздивитися, як виключно виглядають сучасні кухні, можна завітавши на сторінку vanil-studio.com.ua/ua/modern-kitchens.html. А в даному огляді ми пропонуємо з’ясувати, в чому полягають особливості стилів модерн і хай-тек при створенні меблів для кухонного приміщення.

Підвищена функціональність

Справді, стиль модерн передбачає акцент на високому коефіцієнті корисної дії меблів, якщо так можна висловитися. Кухня у сучасному стилі відрізняється тим, що у будові гарнітуру все максимально продумано.

Тут ми не стикнемося із проблемою недостатності робочого простору. Кожна деталь конструкції має своє чітке місце – спеціальні місця для техніки, виключна корисність внутрішнього простору та інший функціонал, що максимально полегшить наше життя.

Стриманість та сучасність

Сучасні стилі, до яких належать модерн та хай-тек, традиційно відрізняються чіткими лініями та правильними формами. Дехто вважає, що більш яскравий хай-тек це зосередження якоїсь чудернацькості, крайньої вигадливості в інтер’єрі. Це не зовсім так.

Модерн і хай-тек в дизайні кухні проявляються перш за все у стриманості, функціональності та сучасності інтер’єру. Різниця між ними лише в більш різких, контрастних кольорах хай-теку. Крім того, є невелика різниця у використанні матеріалів.

Сучасні матеріали

Кухні під замовлення у стилі модерн вирізняються використанням статусних матеріалів, які здатні підкреслити сучасність оселі. Зазвичай це якісні фарбовані МДФ та плити мультиплекс. Все це виглядає дуже чітко, помірно та водночас із лоском.

Щодо хай-теку. Тут ми можемо побачити не лише традиційні деревні матеріали, але й більш цікаві метал та скло. Це додає оригінальності кухонному приміщенню, роблячи його насправді ультрасучасним.

Якісна фурнітура

Це дійсно важлива ознака стилю. Використання фурнітури від найкращих виробників дозволяє підвищити якість роботи рухомих елементів гарнітуру, роблячи сучасну кухню безшумною та виключно надійною.

  • 1