Як вибрати квартиру в новобудові

Більшість людей мріють про життя в новій квартирі. Це не дивно, адже в багатьох випадках житло в новобудові означає мінімальну кількість проблем, до яких варто віднести протікання труб, знос певних матеріалів, необхідність заміни проводки і інших комунікаційних систем.

 

Також є маса інших плюсів: розвинена інфраструктура, зручна транспортна розв'язка, сусіди приблизно з одного соціального класу, сучасні технології, привабливий дизайн і так далі.

Особливо до відома краще приймати житлові комплекси. Але перед придбанням житла важливо бути особливо уважним для того, щоб насолоджуватися проживанням в новому будинку.

На що звертати увагу

Перед тим, як придбати житло в новому відбудованому будинку, варто звернути увагу на компанію-забудовника, яка займалася реалізацією проекту. Якщо в її портфоліо міститься досить будівельних об'єктів, які мають хорошу репутацію і зданих в термін, це говорить про те, що забудовник найімовірніше своєчасно запустить будинок.

Зауважимо також, що на сайті http://domtver.org/vitrina/ ви можете підібрати сучасне та якісне житло в новобудовах на будь-який смак.

З огляду на те, що вартість квартир на етапі будівництва набагато дешевше, багато хто воліє купувати її саме на цій стадії. Також завдяки широкої різноманітності можна підібрати варіанти, найбільш підходящі по плануванню, навіть вибрати нестандартний формат. Але у покупки такої нерухомості існують і деякі ризики, які варто обов'язково враховувати.

Важливо зібрати інформацію не тільки про компанії, яка займається будівництвом, а й про сам об'єкт: наскільки швидко просувається робота, яка ступінь готовності. Для ознайомлення можна запросити у забудовника установчі документи. Серед них повинні бути і папери, що підтверджують права забудовника виконувати свої дії на земельній ділянці.

Вивчити варто і його цільове призначення. Це дасть гарантії щодо дозволу на проведення подібних робіт. Обов'язково необхідно перевірити ліцензію, яка надає право на будівництво. Звернути увагу краще на термін її дії. Надійний забудовник може надати всі необхідні документи, оформлені належним чином.

Ретельно слід вивчити і договір, враховуючи цілі сторін і зобов'язання. Всі договори повинні бути укладені в письмовій формі. В такому випадку покупка пройде без особливих труднощів.

  • 1