Монтаж кондиціонера: як грамотно вибрати фахівця з установки?

Те, наскільки довго прослужить кондиціонер, а також якість і ефективність його роботи, більш ніж наполовину залежить від того, наскільки правильно він був підібраний, встановлений і підключений. Як би ретельно не дотримався власник правил експлуатації цього пристрою, при неправильному підборі, невмілої установці і підключенні обладнання, навіть якщо і буде працювати справно, після тривалого періоду.

 

Чи можна обійтися без послуг професіонала?

Теоретичні це здійснимо і різні сайти рясніють рекомендаціями про те, як встановити кондиціонер самостійно. На жаль, ознайомившись з найбільш розумними з подібних рекомендацій, кожен більш-менш мисляча читач зрозуміє, що для того, щоб грамотно провести монтаж кондиціонера будуть потрібні не тільки особливі навички, а й спеціальний інструментарій, якого у переважної більшості покупців немає.

З цієї причини всі фахівці стверджують, що професійна установка кондиціонера від http://kondytsionery.lviv.ua/montazh-kondytsioneriv/ незрівнянно перевершує за якістю самостійну. Статистичний аналіз, проведений працівниками сервісних центрів, показує, що основна маса поломок кондиціонерів пов'язана саме з неписьменною установкою.

Кого обрати?

На жаль, деякі фахівці, гордо іменують себе професіоналами, встановлюють кондиціонери настільки бездарно, що відрізнити їх роботу від самодіяльності практично нереально. З цієї причини важливо вміти відрізнити справжнього фахівця від «липового». Для цього необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:

Проконсультуйтеся зі своїм дилером на предмет монтажу. Багато з них і самі пропонують цю послугу. Пам'ятайте, що дилер, багато років займається продажем кліматичної техніки, як правило, знає, які фірми, що займаються установкою, заслуговують найбільшої довіри.

Обов'язково перевірте, чи має фірма або фахівець відповідну ліцензію. Несертифікованих працівників слід відразу відбракувати.

Уникайте занадто «вигідних» пропозицій. Якщо вартість установки кондиціонера значно нижче середньоринкової - значить фахівець десь «зрізав кути». Швидше за все, якість такої установки буде сумнівним.

Зверніть увагу на інструментарій монтажника. Він досить важкий і об'ємний тому якщо до вас в будинок завітав чоловік з невеликим ящиком або сумкою, це свідомо вказує на те, що якість його робіт буде низьким.

У більшості випадків установка кондиціонера вимагає зусиль більш ніж однієї людини. Тому до вашого будинку повинні під'їхати не менше двох осіб.

  • 1