Навіщо потрібні термопанелі для фундаменту

Цоколь - одна з найбільш уразливих частин будинку. а також важливий елемент загального вигляду фасаду будівлі. Саме цокольна частина фасаду відчуває максимальне навантаження з боку навколишнього середовища. Вода, сніг, лід, перепади температур руйнівно впливають на цокольну частину будівлі при цьому необхідно взяти до уваги навантаження від стін доводиться саме на цоколь (для стрічкового фундаменту). Тепловтрати через цоколь знаходяться не на останньому місці в тепловому контурі будівлі. Виходячи з вищевикладеного робимо висновок, що цоколь будинку повинен бути добре і надійно захищений і утеплений. З цього вимоги до матеріалу для цоколя будівлі повинні бути високими.

 

Чому варто використовувати термопанелі для обробки цоколя?

  • Висока міцність термопанели для фундамента (щільність 55кг / м3)
  • Висока міцність з'єднання плитки з основою ППУ дозволить протистояти впливу навколишнього середовища. Волога не проникає в ППУ і не руйнує з'єднання ППУ і плитки після замерзання.
  • Високі теплоізоляційні властивості термопанелей (50мм ППУ по теплоізоляції відповідає 70мм ЕППС, 90мм ППС, 150мм кам'яної вати) дозволяють надійно закрити тепловий контур цоколя будівлі.
  • Різноманіття кольорів і фактур клінкерної плитки дозволяє знайти ідеальне дизайнерське рішення для фасаду вашого будинку.
  • Довговічність-термін служби термопанелей більше 50 років

Особливості затирання швів термопанелей

Суміш засипати в ємність з чистою водою (з розрахунку 4-4,5 літрів води на 25 кг сухої суміші) і перемішати механічним способом до отримання однорідної маси (близько 5 хвилин). Дати розчину відстоятися 3-5 хвилин, після чого ще раз перемішати протягом 2-3 хвилин. Консистенція розчину - пастообразная.

Заповнити шов щільно і рівномірно отриманим розчином за допомогою спеціального пістолета або пакета (при цьому носик у пістолета краще відрізати по ширині шва або на 1-2 мм менше). Через 30-60 хвилин, після того, як затирка почне підсихати (т. Е. Прийме консистенцію мокрого піску), загладити її за допомогою шпателя або спеціальної лопатки для розшивки. Ранньою весною чи пізньою осінню час настоювання затирання до стану мокрого піску може бути довше - до 2,5 годин. Визначити стан затирочной суміші можна потерши шпателем або іншим предметом невелику ділянку 1-2 мм в глибину. Якщо затирка починає обсипатися мокрими піщинами або дрібними групами піщинок, то можна приступати до розшивки швів. Якщо ж розчин ще тягнеться, липкий, то треба почекати.

  • 1