Правила укладання композитної покрівлі

Частина покрівельних матеріалів, які використовуються в наш час, була створена давно, і про правила користування ними знають багато. Однак є й ті, які з'явилися порівняно недавно, і покупці не знайомі з їх якісними характеристиками і унікальними властивостями.

 

До таких покрівельних матеріалів можна віднести і композитну черепицю від https://gerard.ua/uk/, яка має безліч переваг. Зовні вона мало чим відрізняється від керамічного аналога, однак має більш низьку вартість. І це ні в якому разі не означає, що її якість нижче, на формування вартості впливають умови виробництва і вихідна сировина.

Матеріал володіє кращими якостями, які є у кераміки, металочерепиці, бітумного аналога. До його переваг можна віднести:

  • тривалість використання;
  • надійність і хороші показники міцності;
  • стійкість до механічного і природного впливу.

Однак все ж ціна композитної черепиці не дуже низька, якщо порівнювати її з іншими видами покрівельних матеріалів. Але суть в тому, що її якості і зручність використання цілком компенсують таке придбання.

Структура і якісні характеристики

В основі матеріалу розташовують сталевий лист, на який наносяться шарами захисні покриття. У виробництві ширина листів випускається в розмірі сорока сантиметрів, довжина - метр і сорок сантиметрів. Такі параметри дають можливість зручно перевозити матеріал, його нескладно піднімати на дах, укладати.

Для нього не потрібна посилена кроквяна система, так як квадратний метр покриття важить близько шести з половиною кілограмів. Привабливість матеріалу додають і інші його якості:

Можливість витримувати високе навантаження. Покриття може витримувати навантаження в триста кілограмів на квадратний метр своєї площі, не руйнується під покровом снігу, здатне вистояти під поривами вітру.

Стійкість до корозії. Має високі показники, які перевищують ті, що є у оцинковки.

Протидія поширенню вогню. Матеріал слабогорючий.

Можливість витримувати коливання температури. Чи не втратить своїх якостей при температурах від мінус сто двадцять до плюс сто двадцять градусів.

Тривалість експлуатації. Якість матеріалу дозволяє йому не руйнуватися протягом десятків років.

Також важлива еластичність покриття, вона дає можливість використовувати його на покрівлі зі складною геометрією, для якої підходять не всі матеріали.

  • 1