Догляд та ремонт пластикових вікон

Одна з переваг металопластикових вікон полягає у відсутності спеціального і складного догляду за рамами. На відміну від старих дерев'яних їх не доводиться покривати фарбою і лаком, а процес миття займає кілька хвилин. Але це не означає, що за вікнами зовсім не потрібно доглядати. Термін експлуатації і зовнішній вигляд конструкцій залежить від грамотного підходу і обережного поводження.

 

Рекомендації по експлуатації

Металопластикові рами вимагають дбайливого звернення. Незважаючи на їх високу міцність і надійність, а також якісну фурнітуру варто уникати різких рухів при повороті ручок, відкиданні або розорювання стулок.

Слід не допускати ударів і дряпання поверхні профілю і склопакетів.

Знизити кількість скупчується усередині вологи допоможе постійне провітрювання, це знизить ризик утворення конденсату і запотівання скла.

Уникнути запотівання склопакетів з внутрішньої сторони допоможе безперешкодний доступ теплого повітря від радіаторів опалення в холодну пору року.

Поради по догляду

Рами і скла миють з використанням неагресивних і неабразивних чистячих засобів. Добре використовувати для цієї мети спеціальні набори з засобів по догляду.

Для видалення складних забруднень не слід користуватися бензином, розчинниками й абразивними засобами.

Для продовження терміну служби фурнітура потребує регулювання і змащення, яку рекомендується проводити не рідше одного-двох разів на рік, переважно в період зміни сезонів. В іншому випадку потрібен буде ремонт окон в Москве вже зовсім скоро.

У нижній частині рам розташовуються водовідвідні канали, які потребують прочистки. Ущільнювачі слід ретельно промивати водою і змащувати.

Неправильна експлуатація може призвести до виходу віконних систем з ладу. У подібних випадках необхідна консультація фахівця з рекламацій. Дуже часто, за відмітками фахівців з рекламацій, самостійні спроби виправити ушкодження віконних конструкцій ПВХ лише погіршують ситуацію і псують рами і склопакети. Металопластикові вікна ПВХ відносяться до високотехнологічних виробів і ремонт «бабусиними» способами завдає істотної шкоди якості виробів.

Наприклад, якщо Ваші вікна продуваються, не потрібно їх заклеювати скотчем і утеплювати ватою або іншими утеплювачами, призначеними для утеплення старих дерев'яних рам, в даному випадку необхідне регулювання фурнітури, мастило і, можливо, заміна ущільнювальних гумок.

  • 1